Používáme cookies. Více informací zde. OK

2x matrace na prodloužitelnou / rostoucí postel

používané, hlavní díl už trochu proležený, takže se matrace hodí už spíše jen jako náhradní, na chalupu na občasné přespání apod.

možné rozměry: 80 x 130 >> 80 x 165 >> 80 x 200

potah bavlna, pratelný na 60 (vypraný), uvnitř molitan - z jedné strany rovný, z druhé "hrbolatý"

pouze osobní odběr
Aktualizovaný před 6 dny
334 zobrazení od 2. dub 2018
400 Kč
rakako    Praha-Běchovice
Vážené maminky, tatínkové, příbuzní a jejich přátelé,

prodávám věcičky po dvojčatech, takže toho mám opravdu dost :-) Některé jsou pěkné, skoro nenošené, některé nošené více. Nedostatky vždy uvádím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tomu pak také odpovídá cena. Funkčně nepoužitelné věci neprodávám.

Malé věci bez problémů posílám poštou a to doporučeně (vzhledem k nepříjemným zkušenostem). Odesílám nejpozději do dvou dnů, co uvidím platbu na účtě. U cennějších a křehčích věcí, rozhodně preferuji osobní odběr. Pokud bude Vaše výslovné přání poslat zásilku poštou obyčejně, tak to respektuji, ale je to na Vaši odpovědnost. Pokud budete na zaslání spěchat, není problém se domluvit na "Balíku do ruky". Vše dle ceníku ČP, za balné si nic neúčtuji. Co se týká dobírky, tak na tu neposílám vůbec. Děkuji za pochopení.

Jsem z Prahy - Běchovic, takže máte-li cestu kolem, můžete si to téměř kdykoli vyzvednout. Po dohodě nebývá problém věcičky přiblížit na Florenc.

Doufám, že Vám svými podmínkami nekomplikuji život :-), těším se obchůdek a přeji pěkné dny.

Radka

PS: pokud sháníte věciček více, než mám na bazaru, tak mi to určitě napište. Poslední dobou nestíhám doplňovat; momentálně mám k dispozici vše do vel. 116 a botky do vel. 30. Při odběru oblečení nad 300,- vám dám 10 % slevu za úklid ve skříni :-)
Zobraz celé podmínky
2x matrace na prodloužitelnou / rostoucí postel, 80
2x matrace na prodloužitelnou / rostoucí postel, 80
2x matrace na prodloužitelnou / rostoucí postel, 80