Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Povlečení do postýlky s mantinelem

Set povlečení na peřinku a polštářek pro miminko s mantinelem. Mantinel do postýlky¸ délka 190 cm¸ šířka 27 cm (v čele postýlky je mantinel vyšší 38 cm). Peřinka má fleky (viz foto).
Aktualizovaný před 6 dny
161 zobrazení od 25. čer 2018
100 Kč
carolina_090    Krnov (reg. Bruntál)
Prodávám oblečení a obuv po dceři. Snažím se popsat stav prodávaných věcí a upozornit na případné vady. Oblečení je vždy vyprané, ale nežehlené, vzhledem k tomu, že já sama kupované věci doma vždy znovu přeperu. Spousta věcí v balících je značkových (Disney, George, F&F, H&M, TU, Baby Mac, apod.), ale vzhledem k množství, konkrétně neuvádím (v případě zájmu, mohu poskytnou info).

Po dohodě o koupi prosím o zaslání peněz na účet , po připsání platby zasílám balíček, snažím se o zaslání do 3 pracovních dnů. O zaslání balíčku informuji.

Na požádání Vám ráda poskytnu bližší informace o zboží nebo pošlu další fotografie. Zboží rezervuji tři dny, poté dávám zpět do prodeje.

Poštovné počítám podle tarifů České pošty. V případě, že za balík zaplatím nižšího poštovné než Vám naúčtuji, přeplatek zašlu zpět na Váš účet. Samozřejmě je možný osobní odběr.

Děkuji Karolína
Zobraz celé podmínky
Povlečení do postýlky s mantinelem, 90,130
Povlečení do postýlky s mantinelem, 90,130
Povlečení do postýlky s mantinelem, 90,130