Ulož - uložené 1×

Chlapecké kraťasy

velikost 146
Moc pěkné letní tenoučké kraťasy, syn nosil i jako plavky.
Délka 41 cm, pas 30 cm.
Aktualizovaný před 1 týdnem
9 zobrazení od 30. říj 2020
40 Kč
Oznámení od prodejce: Přidáno spoustu věcí po dceři i synovi.
1daja1    Ostrava
Milé maminky (i tatínkové), vítám Vás v mém soukromém bazárku.

Jsou zde věci hlavně po mých dětech, po dětech mých kamarádek, ale taky pár kousků pro dospělé. Najdete zde i boty, hračky a potřeby pro děti.
Všechny prodávané věci jsou čisté, vyprané a vyžehlené. Pokud máte o věc opravdu zájem, prosím kontaktujte mě a já Vám ráda zodpovím dotazy, či přeměřím prodávané věci.
Věřím, že se Vám tu bude líbit a najdete tu zrovna to, co budete potřebovat. Těším se na Vás :-) !
Přeji Vám příjemný nákup.

- ZPRÁVY - v případě jakéhokoliv dotazu ohledně nabízené věci pište prosím do zpráv, odpovím co nejdříve.

- Upřednostňuji RYCHLÝ PRODEJ - v případě více zájemců o předmět, přenechávám tomu, kdo dříve potvrdí koupi a napíše si o podklady k platbě. Prodávám na více stránkách, pokud máte o věc zájem, nerozmýšlejte dlouho, může se stát, že se mezitím prodá jinde.

- POŠTOVNÉ - doporučeně. Balíčky odesílám max. do 3 dnů od připsání platby na můj účet.

- PLATBA - jen předem na účet, na dobírku nezasílám. Na platbu čekám 5 dní. Pokud nedorazí a není komunikace, píši negativ.

- PŘEDÁNÍ - balíčky zasílám poštou, dle tarifu ČP nebo je možné osobní předání v Ostravě-Porubě (ale jelikož nemám všechny věci od kamarádek u sebe, tak se doba může prodloužit - vše je o domluvě)

- HODNOCENÍ - prosím od těch, se kterými jsem uzavřela nějaký obchůdek, o napsání hodnocení. U mě je to samozřejmostí a vždy jej také oplácím.

- PROSÍM o férové a seriózní jednání, pokud se s někým na něčem domluvím a uzavřu obchůdek, očekávám, že to platí. Vše je o komunikaci a slušné dohodě, to předpokládám i od druhé strany.

Těším se na obchodování s vámi 😊
Zobraz celé podmínky
Chlapecké kraťasy, 146