Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Šortky, tříčtvrťáky
Použité zboží

Riflové šortky s lemem v pase, F&F, vel. 110, TOP

riflové šortky s lemem v pase, F&F, vel. 110, samozřejmě top stav a bez vad (nenošené), možnost regulaace v pase šňůrkou, PC 420,-; nabízím za 100,- (+ pošta)
Aktualizovaný včera
17 zobrazení od 16. čer 2019
100 Kč
michelle76    Roudné (reg. České Budějovice)
Milé maminky,
děkuji za Váš zájem o věcičky od nás. Protože asi jako většina z nás, i já mám málo času, a tak preferuji seriózní a rychlé jednání bez zjevného protahování obchodu.
Z toho vyplývá, že po projevení zájmu téměř hned reaguji (odpovím, zda věc je volná, přeměřím apod.). Pak čekám do druhého dne na zpětnou reakci od Vás (vyžádání si podkladů k platbě, zaslání adresy). Věci inzeruji i jinde, tak pokud do druhého dne (tj. za více než 24 hodin) nepřijde žádná reakce, může se stát, že upřednostním jiného zájemce z jiných internetových bazarů, kde věci také nabízím. Na platbu čekám do 3. dne od odeslání podkladů k platbě. Pokud nedorazí, mám za to, že kupující si koupi rozmyslel, a věc tedy postupuji dalším zájemcům.
Balíčky posílám do druhého dne, kdy platba dorazí na účet. Posílám je doporučeně (ve výjimečných případech obyčejně - na vlastní riziko kupujícího). Poštovné účtuji podle tarifu ČP. Po odeslání balíčků vždy posílám kód zásilky.
Děkuji a přeji pěkný den všem. Michaela
Zobraz celé podmínky
Riflové šortky s lemem v pase, f&f, vel. 110, top, f&f,110