Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Šortky, tříčtvrťáky
Použité zboží

Zelené kraťasy

Dobrý den, nabízím k prodeji krásné světle zelené kraťasy. Velikost 104, rozměry viz přiložené fotografie. Bez fleků a děr. Možnost osobního předání v Olomouci, jinak poštou dle tarifu ČP.
Aktualizovaný před 2 dny
0 zobrazení od 29. kvě 2020
15 Kč
verca0105    Olomouc
Dobrý den, děkuji, že jste zavítali ke mně na bazárek. Prodávám věci po svých třech dětech. Veškeré oblečení, co prodávám je bez fleků a děr, pakliže oblečení nějakou vadu má, uvádím vše u popisu. Snažím se vše důkladně nafotit a při té příležitosti i prohlédnou, ale může se stát že nějaký pidiflíček přehlédnu, za to se samozřejmě omlouvám a jsem ochotna posléze vše dořešit k oboustranné spokojenosti. Věci prodávám za relativně nízké ceny z důvodu, že již nepotřebné oblečení nechci nechávat ležet dlouho doma - místo potřebujeme uvolnit pro aktuální velikosti oblečení dětí. Odeslané věci neberu zpět, proto si rozmyslete, jestli o nabízené věci opravdu stojíte a teprve potom objednávejte. Zboží rezervuji 3 dny. Pakliže se do té doby znovu neozvete, vracím zpět do prodeje. Pokud se domluvíme na obchůdku, zašlu Vám číslo účtu a Vy se do tří dnů neozvete či nedojdou peníze, píšu záporné hodnocení.
Posílám pouze po připsání částky za zboží plus poštovného na účet. Balíčky posílám 1x týdně, případně po dohodě. Možnost osobního odběru v Olomouci, v případě odběru více nebo dražších věcí i v Šumperku.

Přeji krásný den, Veronika Grombířová
Zobraz celé podmínky
Zelené kraťasy, f&f,104
Zelené kraťasy, f&f,104
Zelené kraťasy, f&f,104
Zelené kraťasy, f&f,104