Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Sukničky, šatičky
Nové zboží

Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty

NOVÉ -JEN BEZ CEDULKY. HODNĚ TMAVĚMODRÁ BARVA. LESKLÝ MATERIÁL - 100% PES. PŘEDNÍ SEDÝLKO Z DROBNÝCH SKLADŮ - KRÁSNĚ TO VYPADÁ - VPŘEDU MAŠLIČKA. VZADU ZIP PRO LEPŠÍ OBLÉKÁNÍ. OD PŘEDĚLU HODNĚ NABÍRANÁ BOHATÁ SUKÝNKA - SPODNÍ OKRAJ MÁ OZDOBNOU KRAJKU. CELÉ ŠATY JSOU PODŠITÉ CHLADIVOU PODŠÍVKOU 100% PES - LESKLÁ. SUKÝNKA MÁ SPODNIČKU S KANÝRKEM A TYLOVÝM KANÝRKEM. DOPORUČUJI - PŘEKRÁSNÉ A MOC SLUŠIVÉ - SLAVNOSTNÍ.
ROZMĚRY: DÉLKA 76 CM, DÉLKA K PŘEDĚLU33 CM, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKAMA 2X38 CM, ŠÍŘKA V PŘEDĚLU V KLIDU 2X35 CM MAX
POŠTOVNÉ: 65 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný před 3 dny
43 zobrazení od 23. bře 2019
300 Kč
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako dopis či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení. Nově mohu poslat přes zásilkovnu, pokud si to budete přát.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146
Luxusní slavnostní tmavěmodré lesklé šaty, kids,146