Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Šatičky
Použité zboží

Oranžové dívčí šaty

Značka I love girlswear. Šaty jsou nádherné, žádné vady na nich nevidím. Zapínání vzadu na Knoflíček. Velikost 6T.
Aktualizovaný před 3 dny
28 zobrazení od 2. říj 2019
190 Kč140 Kč
pernicek1    Praha 8
V bazaru nabízím různé věci, které nevyužijeme. Máme velmi malý byt, proto některé věci musí z domu, byť by byly prodány pod cenou. Některé věci jsou nové, jiné používané. Snažím se věc vždy co nejpřesněji popsat. U oblečení mnohdy chybí cedulky a tak je velikost odhadnutá (tato informace je vždy v popisu uvedená). Pokud si nebudete jistí velikostí, klidně napište, ráda věci v hodnotě nad 200 Kč přeměřím ;) Pokud Vám přijde cena příliš vysoká, navrhněte kolik jste ochotni za věc dát, můžeme o tom jednat. Nicméně bych byla ráda, kdyby se mi alespoň částečně vrátil čas, věnovaný focení a zadávání inzerátů... Jsme NEKUŘÁCKÁ domácnost. A pokud vás něco zaujme, neváhejte, protože inzeruji i na jiných serverech ;)

Doručení věcí:
zaslání na pobočku Zásilkovny vychází nejlevněji (malinké balíčky 67 Kč, větší okolo 100 Kč, obří nad 100 Kč). Mohu zaslat i prostřednictvím České pošty, ale cena vychází od 130 Kč výš, dle velikosti balíčku. Obyčejně nezasílám.
V rámci ekologické udržitelnosti balím věci většinou do již použitých obalů. Chcete-li obaly nové, dejte mi vědět a můžeme se domluvit. Věci odesílám většinou do dvou dní po přijetí platby, o průběhu vždy informuji.

Platba:
Preferuji platbu předem, převodem na účet. Při osobním předání se nebráním výměně věcí za stravenky nebo jiné komodity :) Do poznámky platby pište prosím svůj nick, bez této informace může dojít k prodlevě ve spárování platby a odeslání objednávky. Chcete-li k zaplacení použít QR kód, dejte mi vědět, vygeneruju ;)

V některých zprávách mohu být stručná, protože odepisuji z mobilního zařízení. Hodně cestujeme, proto pokud neodpovídám, mějte prosím strpení, vše vyřídím jen co budu připojená ke stabilnímu internetu :) Děkuji za pochopení.
Zobraz celé podmínky
Oranžové dívčí šaty, 116
Oranžové dívčí šaty, 116
Oranžové dívčí šaty, 116
Oranžové dívčí šaty, 116
Oranžové dívčí šaty, 116