Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzerát je prošlý.
Inzeráty > Dětské oblečení > Sukničky, šatičky
Použité zboží

Letní šaty

Prodám šatičky po dceři v top stavu. Vhodné jak na běžné nošení, tak i slavnostní příležitosti. Šaty ozdobné korálky.
Aktualizovaný před 1 měsícem
91 zobrazení od 6. dub 2019
125 Kč
hroncata    Písek
Milí nakupující,
děkuji za nahlédnutí do mého alba.

Věci, které nabízím, jsou po mých dětech. Snažím se vše důkladně prohlédnout a popsat do inzerátů, abych předešla nedorozumění. V případě potřeby, doplním chybějící informace nebo pošlu podrobnější fotky.
V případě, že by vybraná věc z nějakého důvodu nevyhovovala, můžete po domluvě poslat zpět. Peníze posílám ihned po obdržení balíku.

Balíčky odesílám doporučeně nebo jako cenný balík prostřednictvím České Pošty. Cena se odvíjí od velikosti, hmotnosti a hodnoty, aby byl dostatečně pojištěn. Balíky odesílám do 3 dnů po obdržení peněz na účet. Pokud peníze neobdržím do 7 dnů od závazné rezervace, rezervaci ruším a věc vracím zpět k prodeji. Zásilky neposílám na dobírku. Do postovneho pripocitavam i balne (tzn. cenu obalky, atd.) Pro větší věci je nutno si zajet osobně, alespoň si věci můžete pořádně prohlédnout :)

Věcí se potřebuji co nejrychleji zbavit (zabírají doma moc místa), proto nabízím i jinde. Předem se omlouvám, pokud se stane, že už věc bude zamluvená než inzerát stihnu odstranit.Přejí krásné nakupování ke spokojenosti všech.
Zobraz celé podmínky
Letní šaty, next,98
Letní šaty, next,98