Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Sukně

Sukně s proužky - v pase regulace.

Slušivý střih. Original šisovaná.

Min. nošená, v perfektním stavu. Vady jsem nenašla. Vše detailně vyfoceno.

Zn. MultiBlue.

100% bavlna

Barva je podle mě taková šedo-béžová - viz foto.

délka 29 cm
pas max 32,5 cm (v pase regulační guma)
Aktualizovaný před 4 dny
97 zobrazení od 22. bře 2016
80 Kč60 Kč
sajahonzik    Hořice (region Jičín)
PROSÍM, ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE (viz. níže) - DĚKUJI.
---------------------------------------------------------------------------------------
Doba je náročná...může se stát, že tu třeba pár dní nebudu...předem se omlouvám, vždy se ozvu, co nejdříve...nejsem obchodník, nevyřizuji vše ihned ...a čas strávený s dětmi je prioritou, zejména když mmtálně jedeme online výuku a učení se doma hned 3x !....

Dobrý den :-)
Vítám Vás na svém bazárku :-)

...velmi se předem omlouvám za případné zdržení a prosím o strpení !!!!

!!! Nepřítomnost na bazárku či odeslání balíčků se snažím aktualizovat do upozornění !!!

Balíčky opravdu odesílám pouze 1x týdně....nejsem obchodník a bazárek mě neživí !!!

Může se stát, že některé věci byly prodané na jiném bazárku a já je tady zapomněla smazat, před odesláním podkladů vždy ověřuji, zda danou věc stále mám....pokud jsem věc nesmazala, předem se omlouvám....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!! D Ů L E Ž I T É !!!

!!! PROSÍM O VELKOU TRPĚLIVOST SE MNOU !!!

!!! OD PÁTKU ODPOLEDNE DO NEDĚLE VEČER JSEM ZCELA MIMO NET !!! Ozvu se vždy co nejdříve budu moci - většinou až v průběhu pondělí!

!!! NA POŠTU CHODÍM POUZE 1x TÝDNĚ - NIKOLIV KAŽDÝ DEN !!! !!! Snažím se zaplacenou věc odeslat NEJPOZDĚJI DO JEDNOHO TÝDNE OD PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET. Pokud na věc spěcháte, prosím, napište mi to a domluvíme se (pokud to bude možné)!

!!! Zájemci odepisuji (po odeslání podkladů k platbě) až když balíček odesílám, v případě zájmu pošlu i podací číslo.

!!! Pokud není uvedené jinak, i nenošené věci jsou BEZ PARAGONU - tj. bez záruky !!! NEJSEM OBCHODNÍK!!!

- Věci ráda na požádání přeměřím. Dodání mír se může ale "protáhnout". Případně se mi, prosím, připomeňte. Pokud věc neodpovídá svojí velikosti, uvádím to. Pokud u věci míry jsou, ráda Vám věci ještě jednou přeměřím (abych se třeba omylem neupsala...) - bohužel se mi teď stalo, že paní měřila jinak než já, nechápu to, ale ráda tomu příště předejdu !

- Zájemce, co se již neozve, po týdnu mažu a věc vracím zpět do prodeje - uvítám, když si koupi rozmyslíte, že mi dáte vědět. Moc díky za to !!!

- Prodávám, neměním !!! PROSÍM, NENABÍZEJTE MI VÝMĚNY, DĚKUJI!

- Vše je v detailech nafoceno, aby bylo možné oblečení si dobře prohlédnout a abyste si sami utvořili obrázek o stavu dané věci - PROSÍM, SLEDUJTE FOTOGRAFIE ! Myslím, že fotky jsou lepší než slova :-).

- Věci JE NUTNO před nošením VYPRAT (vyprané věci jsou po vyfocení a zadání inzerátu skladované v boxech na půdě různě dlouhou dobu, před odeslání většinou již neperu) !!!
-------------------------------------------------------------------------

ČESKÁ POŠTA
- K uvedené ceně připočítávám DOPORUČENÉ POŠTOVNÉ - DLE PLATNÉHO CENÍKU ČP. Ceny jsou pevné !!! Při větším odběru věcí jsem ochotná se domluvit na nějaké slevě, ale nelze s tím 100%ně počítat.
!!! ZCELA VYJÍMEČNĚ lze poslat i obyčejně - balíček musí mít do 2 cm na tloušťku !!! a je to ZCELA NA VAŠE RIZIKO !!! nemám od toho žádný doklad a když balíček nedorazí, nemohu nic dělat :-( - tudíž PREFERUJI DOPORUČENÉ POŠTOVNÉ !!!).
Na dobírku nezasílám.
- Pokud špatně určím poštovné (tj. pokud paní na poště zamhouří oko a místo doporučeného balíčku vezme zásilku jako doporučený dopis), rozdíl v konečném poštovném (nad 10 Kč) ráda odešlu zpět na Váš účet.

ZÁSILKOVNA
Nově lze odeslat balíčky přes ZÁSILKOVNU (max. rozměr 50*40*30 cm - cena od 65 Kč) - k tomu ale nutně potřebuji
1) jméno, příjmení
2) telefonní číslo
3) e-mail
4) na kterou zásilkovnu chcete balíček odeslat.


- Inzeruji i na mimibazaru (ID 49704 se 100%ním hodnocením - od roku 2007) a i na jiných bazarech, takže platí, kdo napíše první, ten věc dostane ;-) - může se tedy stát, že věc je v rezervaci na jiném bazárku, zatímco tady ještě není stopnutá.

Věci jsou po mých 4 dětech, po mně nebo případně prodávám věci mojí kamarádce (vždy uvedeno).
Jsme nekuřácká rodina !

Svou objednávkou u mě souhlasíte s výše napsanými podmínkami prodeje. Děkuji.

Moc děkuji za dočtení až sem, krásné nakupování přeji a moc děkuji za to, že se mnou budete mít trpělivost ;-) Mějte se moc krásně :-)

Šárka
Zobraz celé podmínky
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134
Sukně, 134