Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Triko s jahůdkou + letní tunička

Krásné bavl triko s krátkým rukávem, nařasené rukávky, potisk záměrně ,,porušený". Nošené, stále super. Uvedená vel 12-18 měs, matalan.
Lososové tílko - tunika s vyšitými kvítky, střih do áčka. Nošené, prací chloupek, St. bernard, 6-12 měs ( vydrží déle).
Cena celkem
ROZMĚRY: délka od ramene 32+33 cm
ZNAČKA: MATALAN
VELIKOST: 80
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 40
Aktualizovaný včera
190 zobrazení od 14. lis 2014
89 Kč
ramyska    Jablonec nad nisou (region Jablonec nad Nisou)
Milí nakupující :-)

Nabízím věci nošené (pokud není uvedeno jinak), vše se snažím popsat co nejdůkladněji. V případě, že má věc nějakou vadu, upozorním na ni.
Překontrolujte si míry uvedené v inzerátu. Rozměry jsou důležitější,než velikost uvedená výrobcem, či mnou (většina značek má mírné rozdíly ve velikostech) . Délku měřím zpravidla od ramene, rukávy od krku ( není-li uvedeno jinak). . Vratka zboží z důvodu nevhodně zvolené velikosti není možná.

Rezervace držím zpravidla 5 dnů, nedohodneme-li se jinak.. Pokud do 5-ti dnů nepřijde platba a Vy mne nekontaktujete, rezervaci bez upozornění ruším a věc nabízím dále.
Žádosti o přeměření, upřesnění barvy, další fota apod.. nepovažuji za závazné rezervace.

Preferuji platbu na účet, číslo účtu včetně konečné částky (částka za vámi vybrané zboží + poštovné dle platných tarifů České pošty) Vám sdělím emailem.

Balíčky odesílám doporučeně max do dvou pracovních dnů po připsání platby na můj účet. Máte-li zájem o obyč. odeslání, berete na sebe zodpovědnost za případné nedoručení balíčku.

Osobní odběr je možný v JBC. Bohužel není v mých silách za Vámi s balíčkem cestovat.. I zde platí rezervace 5 prac. dnů, pokud si během této doby neuděláte čas pro vyzvednutí vámi rezervované věci, bez upozornění ruším a postupuji dalšímu zájemci.

Věci neměním, o cenách nesmlouvám a na dobírku nezasílám.

Odesláním objednávky vyjadřujete svůj souhlas s podmínkami prodeje..

Přeji pohodové nákupy :-) Jitka
Zobraz celé podmínky
Triko s jahůdkou + letní tunička, matalan,80
Triko s jahůdkou + letní tunička, matalan,80
Triko s jahůdkou + letní tunička, matalan,80