Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Triko vel.128/134 měřte

Nošené prané, chloupek.
D-49cm, š-38cm.
Pošta 55Kč
Aktualizovaný před 5 dny
19 zobrazení od 22. čer 2019
45 Kč
monun    Cvrčovice (reg. Kladno)
Dobrý den maminky,
věcičky se snažím co nejlépe popsat..v případě jakýkoliv dotazů ráda odpovím..platbu prosím posílat na účet, po připsání peněz odesílám balíček většinou do 2dnů....je také možné si věcičky po domluvě osobně vyzvednou..
Poštovné dle tarifu..Maminky POZOR!!!!! od 1.2.2018nám pošta opět zvedla poštovné,takže nebudu oopravovat u jednotlivých inzerátů poštovné,ale přičtu Vám to pak při odesílání..děkuji za pochopení...
Při odběru většího množství věciček je možné se domluvit na cenách..
Maminky,vzhledem k tomu,že NOVĚ se musí zařazovat i barvy do podmínek prodeje,nejsem schopna dle nabízených barev nakombinovat barvy..raději se řiďte fotkami,popř. si písněte,pokud byste měly nějaké pochybnosti..
Prosím Vás nežádejte mě neustále o slevu či nižší poštovné.. slevy jsou na mém uvážení, popř. se dá domluvit při větším odběru.. a poštovné opravdu za Vás hradit nebudu..děkuji za pochopení..na případné nabídky JIŽ NEREÁGUJI ..a rovnou ANULUJI zájemce.. Nabízím věcičky i jinde, je možné, že je věc prodaná.
Přeji příjemné vybírání..Monun
Milé nakupující,vzledem k tomu,že nám pošta zase změnila od 1.3.2019 poštovné. Tak uvedené poštovné u inzerátu nebudu měnit,ale bude změněno až v podkladech. Děkuji za pochopení .Monun
Zobraz celé podmínky
Triko vel.128/134 měřte, 128
Triko vel.128/134 měřte, 128