Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 2×

Bílé lebkové tričko, Next, v.98

Super triko!! Nošené, jeden malý flíček, jinak bez vad
Aktualizovaný před 2 týdny
182 zobrazení od 28. bře 2015
59 Kč
Oznámení od prodejce: Na vše sleva 50%; při koupi min 3 inzerátů. Platí do odvolání, ceny uvedeny před slevou.
dita_a_ivan    Plzeň 2-Slovany
Dobrý den, děkuji za zájem o naše věci.

V případě závazné objednávky zašlu podklady k platbě, tzn. číslo účtu a částku k platbě (= cena zboží uvedená u inzerátu + poštovné dle aktuálního sazebníku ČP (http://www.cpost.cz/cz/obcane). Při objednávce uvádějte rovnou i platnou ADRESU.

Pokud máte pouze dílčí dotaz – na detaily zboží, rozměry apod. – prosím následně o zprávu, zda máte zájem či nikoliv. Pokud do 48 hodin (popř. do Vašeho dalšího přihlášení) od dotazu nebude Vaše další reakce, věc vracím zpět do prodeje.

Balíček zasílám obratem po připsání částky na účet.

Po obdržení balíčku prosím o krátkou zprávu, že v pořádku došel. Pokud se neozvete, budu i tak pokládat obchod za uzavřený.

Vždy se snažím věrně popsat a nafotit reálný stav nabízené věci. Pokud něco přehlédnu, předem se omlouvám, jistě se vždy domluvíme, jak to napravit.

Sdělení pod inzerátem "Již odpověděl jeden zájemce" neznamená, že je zboží prodáno. Většinou jde o dílčí dotazy na přeměření apod. Neváhejte a klikejte! Dokud je zboží v aktivní inzerci, je volné.

Inzeráty mám i na dalších serverech, tak se může výjimečně stát, že o jednu věc bude současně zájem i jinde. Samozřejmě rozhoduje časová posloupnost. Díky za pochopení. Vybírat můžete i zde: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=142082
(na M.koníkovi nemám zdaleka všechny, na MMB mám i věci zdarma k objednávce apod.), třeba Vám ještě něco padne do oka :)

Pokud jste se zbožím a s celým průběhem obchůdku spokojené, budu moc ráda za Vaše hodnocení - samozřejmě ho vždy také okamžitě píšu.
Zobraz celé podmínky
Bílé lebkové tričko, next, v.98, next,98
Bílé lebkové tričko, next, v.98, next,98