Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Tunika Next

Prodám málo nošenou, šetřenou tuniku Next s krajkou, bavlna, příjemná a pohodlná na nošení. V top stavu. Velikost 12-18 měsíců. Cena 80 + pošta nebo zásilkovna. Prosím čtěte mé úvodní podmínky. Ptáček je pouze dekorace.
Aktualizovaný před 5 dny
106 zobrazení od 29. bře 2019
90 Kč80 Kč
martinattt    Praha 8
NOVĚ ZASÍLÁM I PŘES ZÁSILKOVNU - 65 KČ.
Dobrý den maminky,
nemám už kde skladovat věcičky, které jsou holkám malé - proto dávám minimální ceny, abych si rychle udělala místo pro další, nové kousky - v žádném případě to není proto, že nejsou věcičky už hezké. Postupně pak budu přidávat další inzeráty tak, jak mladší dcerka bude růst. Jsme přísně nekuřácká domácnost, bez zvířecích mazlíčků. Všechny věci jsou v čistém, vypraném, top stavu a je mi jich velmi líto vyhodit. Dostali jsme spoustu oblečení od babiček, tetiček a kamarádů, některé kousky jsou nošeny pouze 2x, 3x, nestačily jsme všechno vynosit. Má-li nějaký kousek vadu, informuji o ní v popisu u položky. Velmi obnošené věci už zde nenabízím, ale putují na charitu.

Nakupuji převážně značky Zara, Next, CoolClub, Carter´s, HM, CA, ale dostáváme i Pepco, atd. Neváhejte s nákupem, zejména značkové oblečení se tady moc dlouho neohřeje.

Maminky, NEPIŠTE MI O PŘEMĚŘENÍ VĚCÍ!!!!!!!! Za minulý rok mi napsalo 21 maminek o přeměření, jenom jedna maminka měla nakonec zájem. Už neměřím, pro mě to je ztráta času. Výjimky jsou zimní kombinézy a bundičky a kabátky, míry uvádím v inzerátu. U každého kousku vypisuji, jakému věku opravdu odpovídá, toho se prosím držte.

Věcičky vám rezervuji na 4 dny. Pak dávám opět k dispozici.

Posíláme Zásilkovnou za 65 Kč, Českou poštou podle aktuálního ceníku. Trváte-li na obyčejném malém balíčku, nemám problém s posláním, ale zodpovědnost za doručení je už plně na kupujícím. Penízky za nedoručené obyčejné balíčky nevracím.
Balíčky se snažím odeslat hned další den po přijetí platby na účet, maximálně však do 3 pracovních dnů.
Nemám problém ani s osobním vyzvednutím, ale pouze v OC Krakov v Praze-Bohnicích.
Neposíláme na dobírku.
Krásné pokoukáníčko, Martina
Zobraz celé podmínky
Tunika next, next,86