Ulož - uložené 2×

Tričko s motorkářem

Tričko MaCo vel.134, CD 51cm

Pěkné tričko, ale na rukávu zezadu má 2cm díru, nutno zašít, nápis se místy loupe, prací chloupek
Aktualizovaný před 2 týdny
121 zobrazení od 23. zář 2018
20 Kč
katkalapinka    Olomouc
Vítejte :-) Oblečení prodávám po svojí dceři, ale převážně ze svého seconhandu,něco z mé ruční tvorby. Platbu požaduji vždy předem do 7dní od zaslání podkladů, pokud se nedomluvíme jinak, na dobírku nezasílám. Pokud platba nedojde do 7dní od zaslání podkladů, či více jak 7dní nereagujete na zprávy věc vracím opět do nabídky. .Osobní odběr v Olomouci, Prostějově je možný po domluvě. Prosím před nákupem u mě si přečtěte obchodní podmínky a informace o nakládání s osobními údaji, děkuji. Přeji příjemné nakupování. Katka

Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů týkající se seconhandového prodeje, prodeje mnou dělaných ručních výrobků (čepice, látkové kytky, sponkovníky atd)

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Údaje zákazníka(jméno, příjmení, adresa bydliště) přijaté na emailu lapinka.lapinka@proton.com budou zpracovány Kateřinou Lapišovou, IČ 02519577 výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží a zcela v souladu platných předpisů o zpracování a uchovávání dat z hlediska účetnictví(nutná archivace a uchovávání dokumentů)
Poskytování údajů zákazníka je dobrovolné a pro uzavření kupní smlouvy nutné, aby mohly být splněny veškeré náležitosti.
Nebudou zveřejňovány, poskytnuty třetím osobám(mimo přepravce, tedy České poště) či jinak zneužity.


Obchodní podmínky
1.1. Kupující zasláním objednávky na email lapinka.lapinka@proton.com stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup https://www.modrykonik.cz/market/my_bazaar/katkalapinka/.Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.
2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím na email lapinka.lapinka@proton.com.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající z emailu lapinka.lapinka@seznam.cz.
2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (na email lapinka.lapinka@proton.com).
3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.
3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.
4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží odpovídá danému popisu. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou další vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu neuvedené vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list a je zasílána elektronickou formou na email zákazníka.
4.4. Na seconhandové zboží je poskytovaná záruka 6měsíců, na výrobky ruční tvorby 24měsíců.
5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis,balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno dle ceníku České pošty.
5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 06. ledna 2014
Zobraz celé podmínky
Tričko s motorkářem, m&co,134