Triko

Triko zn. George
Vel. 68, šířka26 cm, CD od ramene 28 cm, rukáv od krku 24 cm
Výborný stav, bez vad.
Aktualizovaný včera
123 zobrazení od 13. pro 2017
45 Kč35 Kč
Oznámení od prodejce: Poštovné do Zásilkovny 79 kč (dle ceníku Zásilkovny), balné zdarma.
beruska022    Červený Kostelec (region Náchod)
Maminky,

děkuji, že jste zavítaly na bazárek. Níže pár praktických informací :)


POŠTOVNÉ A BALNÉ:
preferuji Zásilkovnu!
ZÁSILKOVNA v ČR do zásilkovny
70 Kč do 5 kg a rozměru v součtů max 120cm
120 Kč nad 5 kg a rozměru v součtu max 121-150 cm
ZÁSILKOVNA v ČR na adresu - cena dle platného ceníku + poštovné - či dle dohody, často mění tarify.

OD 1.1.2020 změna tarifů ČP poštovné + balné
30 Kč obyčejný dopis bez záruky doručení (do velikosti cca A4, 35x25cm do 2 cm výšky)
RR Doporučený dopis do 5 cm výšky (a 35x50 cm délka a šířka) a do 2 kg, do hodnoty 800 Kč (většinou tak 1-4 kusy oblečení - ne ale u bund, větších mikin a kombinéz) nyní ve dou variantách
RR 65 Kč ekonomický doporučený dopis - pomalý
RR 75 Kč doporučený dopis D+1 - rychlý
DR - s pojistkou obsahu - nově jsou poviné kartonové krabice, které stojí řádově kolem 30 Kč, nebo manipulační poplatek 19 Kč za podání v igelitové obálce/tašce/foĺii atp. (černá fólie i na krabici je rovněž za poplatek)
nejdelší rozměr 35 cm - 155 Kč
nejdelší rozměr 50 cm - 175
nejdelší rozměr 100 cm -235 Kč
Obyčejný balík - bez pojistky obsahu a bez záruky doručení, ceny řádově nižší o 10-20Kč dle velikosti balíčku (asi se už ani nevyplatí přijít od větší čásktu peněz kvůli 20Kč)
Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Pokud máte pochybnosti o mé poctivosti :) mohu zaslat svou adresu, telefon, FB profil. Vím, že podvodnic je plný internet.
Oblečení většinou zasílám do třech prac. dnů po připsání platby na můj účet.

MÍRY:
Míry oblečení - oblečení měřím tak, že vezmu do ruky, přiložím metr a natáhnu (ne do streče) - neměřím na stole pokrčené. Zapisuji jednu míru a dále pak míru při natažení (u strečového oblečení) -např 55-75 cm
- celkovou délku měřím u trik/svetrů/mikin/bund overalů od ramene až dolů (tedy po rantl, nebo po patu). Rukáv měřím vždy od krku. Šířku oblečení měřím v oblasti podpaží (hrudník).
Velikosti, pokud jsou lomené, nebo psané v rocích/měsíchd (např. 12-18 měs, 5-6 let) určuji podle této velikostni tabulky http://www.tabulkavelikosti.cz/deti
Pokud velikost uvedená výrobce už od poledu nesedí, snažímse zařadit dle zkušenosti a mír do správné velikosti. PROSÍM VŠE VŽDY POMĚŘTE! Prosím, berte v potaz, že odchylka v měření může být 1-2 cm, záleží,jak to kdo natáhneme a přesně z kterého místa měříme.

POPIS STAVU A KVALITA ZBOŽÍ:
*TOP STAV - dle mého názoru jak nové, bez známek nošení (v dětském oblečení ceny 55-90 Kč u vel. 2-15 let, u bund a kojeneckého trochu jinak, kojenecké v top stavu bude třeba i levnější - body kolem 35 kč, bundy a šaty jsou zase trochu dražší - v top stavu kolem 180-250Kč, bundy i více Kč)
* VÝBORNÝ STAV - minimální známky nošení (je třeba jen vidět, že bylo vyprané - má prací chloupek a párkrát vzaté), barvy syté
* VELMI DOBRÝ STAV - běžné známky nošení, žmoleček může být lehce popraskaný obrázek, méně znatelný flíček, celkově může být znát praní, barva může být lehce opraná, může být i direčka (pokud je oblečení vyloženě pěkné a má jen někde zatržení, tak řadím i do velmi dobrý stav) - některé stále nositelné i na parádu (v dětském oblečení ceny 40-60 Kč, u bund a šatů to bude víc - kolem 70-120 Kč, a u kojeneckého oblečení cena může být 20 Kč za hezký kousek)
* DOBRÝ STAV - NA DONOŠENÍ - oblečení obyčejnější, opranější, onošenější, s flíčkem s direčkou - spíš na doma/na lítačku (u dětského oblečení 5-45 Kč, u bund 20-60 Kč, u kojeneckého kolem 10 kč - ale většinou takové zboží vyhazuji)
NĚKDY MŮŽE BÝT VE SLEVÁCH I TOP KOUSEK ZA 10-30 KČ - vše je ale v popisu zboží
Jsme NEKUŘÁCI a nemáme domácí mazlíčky.

Barvy na foto mohou zkreslovat i o několik odstínů. Prosím berte toto v potaz. Pokud Vám jde vyloženě o určitý odstín barvy, prosím, raději se zeptejte. Pokud koukáte na oblečení na mobilu, tam jsou barvy úplně jinak.. navíc záře monitoru či displaye barvy opravdu rozjasňuje.. Reklamace z důvodu odstínu barvy nebudou brány v potaz.

SLEVY:
Prosím, neptejte se mě na slevy. Ceny jsou dané a nejsou vysoké.
Zobraz celé podmínky
Triko, george,68
Triko, george,68
Triko, george,68