Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Sportovní tílko v 122

hezké,délka 47,5 cm
Aktualizovaný před 4 dny
30 zobrazení od 15. bře 2019
45 Kč30 Kč
Oznámení od prodejce: POZOR, MÁM SPOUSTU VĚCÍ NAFOCENÝCH DO MAILU - JEN MI NAPIŠTE. DÍKY
zuzkanoo    Ptice (region Praha - západ)
Dobrý den, milé maminky nebo i jiní zájemci mých věcí na bazárku.
Chci jen sdělit, že věci, které tu nabízím se snažím popsat tak, jak opravdu vypadají. Poštovné si účtuji dle platných tarifů ČP. Bohužel od roku 2017 se opět zdražovalo, proto využívejte toho, že oslovíte své kamarádky a příbuzné a objednáte si věci v mém bazárku do jednoho balíčku a pak se o poštovné podělíte. Zde je odkaz na můj bazárek, stačí ho jen zkopírovat třeba do emailu nebo do zprávy kamarádce na FB :)
http://www.modrykonik.cz/market/?q=zuzkanoo
Již 18 maminek mi dává věci po svých dětech, tak také proto mám tak veliký výběr :-) a občas něco doplním z jiného zdroje (např. zimní bundy apod) .
Jinak malé věci se dají posílat i v obálkách obyčejně bez pojištění, kde velká obálka A4 vyjde i s poštovným 30,- ale nesmí být vyšší jak 2 cm. U tohoto druhu posílání nemůžu zaručit, že balíček přijde v pořádku, takže je to čistě na Vašem uvážení, ale ještě nikdy se mi nic z pošty neztratilo, tak snad tomu bude i nadále. Doporučeně pak poštovné vychází na 50,- dle váhy.
Doporučený balík tzv.BA - od ledna 2017 vychází balíček
do 0,5 kg na 74 + 5 obálka - účtuji 80,-
do 1 kg 79+5 = účtuji 85,-
do 2 kg 83+5 =88,-
O CO MOC PROSÍM, POKUD REZERVACI CHCETE ZRUŠIT, INFORMUJTE MNE O TOM CO NEJDŘÍVE, NERADA PAK BLOKUJI VĚCI, KDYŽ JE MŮŽU PRODAT JINÉMU ZÁJEMCI. JÁ SE NA NIKOHO ZLOBIT NEBUDU, JEN MI TO NAPIŠTE.
Děkuji předem za Váš zájem a budu moc ráda, když se Vám u mě bude něco líbit a časem se třeba i na můj bazárek budete rádi vracet :)))
Přeji příjemný nákup na Modrém koníkovi, ať už u mne nebo u někoho jiného :-)
Zuzka
Zobraz celé podmínky
Sportovní tílko v 122, 122