Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Tričko s medvídkem

Tričko s medvídkem zn. George
Vel. 68, šířka 25 cm, CD od ramene 27 cm
Výborný stav, skoro jako nové, bez vad
Aktualizovaný před 3 dny
39 zobrazení od 6. dub 2019
45 Kč
Oznámení od prodejce: Poštovné doporuč. psaní do 5 cm výšky ČP 65-70 (ČP zdražuje od 1.1.), Zásilkovna větší balíky 65kč.
beruska022    Červený Kostelec (reg. Náchod)
Zdravím všechny maminky a vítám v mém bazárku.

prodejem second-handového oblečení se zabývám od svého rizikového těhotenství od roku 2013, kdy jsem začala pro zábavu a vzhledem ke snížené imunitě dcery (ve školce bývá dohromady max 14 dnů za pololetí) jsem u této práce zůstala.

- má FB skupinka - pokud nechcete zmeškat vklady - https://www.facebook.com/groups/796184513755775/


PRAC. HODINY
po-stř,pá 8:30-15:00
čt nejsem k dispozici, jezdím pro zboží
so-ne se snažím nepracovat :)

Balíčky odesílám
standardně út a pá, občas sobota, občas denně

Prodávám převážně secondhandové oblečení z Anglie, okrajově z Německa. Postupně také přidávám oblečení nové za dostupné ceny, převážně nakupované v českých velkoobchodech. Soustředím se také na kvalitní české softshellové oblečení značky Unuo.

Secondhandové oblečení kupuji v nejlepší kvalitě buď CREAM (jako nové/nové), nebo 1. jakost - mírné známky nošení (třeba prací chloupek, může se objevit menší flíček, většinou pratelný). Všechno oblečení PERU v kvalitním prášku a suším v sušičce, poté i většinu žehlím. NEPERU karnevalové kostýmy - 99% je nutné prát v ruce a na to nemám kapacitu :). Mohou být někde lehce od prachu či mohou být lehce zatuchlé z pytlů - vše by se mělo vyprat. Nepratelné fleky zmiňuji v komentáři. NEPERU dámské oblečení, které není umazané. Nicméně, vše pak skladuji v krabicích, takže oblečení může být pomačkané.
Fotím vše v detailu, aby bylo možné věci dobře prohlédnout. Pokud je někde flíček, uvádím a fotím v detailu. Oblečení většinou vkládám po nocích, takže se může stát, že něco pod umělým světlem přehlédnu, ale snažím se je vždy důkladně prohlédnout. Mým záměrem není nespokojená maminka, ale spokojenost na obou stranách.

JAK NAKUPOVAT:
Stačí mi jen napsat zprávu k jednotlivým inzerátům.
Pokud vyberete více kusů, prosím, napište ke každému zvlášť (třeba jen své jméno), zamezíme tím tak dalším dohadům, co jste vlastně objednávali, navíc modrý koník dokáže sám celou objednávku spočítat. Je to přehledné a rychlé. Další věc je, že pokud nebudete mít u inezrátu zprávu a já inezrát následně pozastavím (tedy tak, aby ho už nikdo neviděl), už ho neuvidíte a nebudete moci následně zkontrolovat.
Věci vždy dříve najdu ve skladu a až poté píšu údaje k platbě. Přestože zboží inezruji pouze zde a inzeráty pozastavuji a promazávám dle prodeje, občas něco nenajdu při množství více než 2500 kusů se to občas stane (většinou to najdu za další měsíc na jiném místě). Občas také někdo přijde nakupovat ke mě domů a oblečení nemůžu pak dohledat. Není to až tak časté.

REZERVACE:
Pokud napíšete, že zboží chcete a obdržíte ode mě zprávu s údaji k platbě, zboží rezervuji max 3 PRACOVNÍ dny, pokud se nedohodneme jinak. Běžně čekám několik dní třeba do mateřské/ výplaty (ne ale měsíc).
Za rezervaci nepovažuji dotaz na materiál, velikost, přeměření apod., či dotaz zda je věc volná. Pokud se ptáte, zda je volná a chcete rezervovat, prosím řekněte mi, že chcete rezervovavat - spousta maminek se mě ptala, zda je věc volná a pak se už nikdy neozvaly a nereagovaly.
Objednávky beru jako ZÁVAZNÉ, pokud objednáváte, berte toto v potaz. Při neodběru dávám negativní hodnocení. Dá mi spoustu práce oblečení vyskladnit, nalézt, prohlédnout poskládat, psát vám a pak znovu odvážet zpátky do skladu a třídit do krabice se správnou velikosti a vypisovat dlužnou fakturu.

POŠTOVNÉ A BALNÉ:
OD 1.1.2020 změna tarifů ČP poštovné + balné
30 Kč obyčejný dopis bez záruky doručení (do velikosti cca A4, 35x25cm do 2 cm výšky)
RR 65-70 Kč doporučený dopis do 5 cm výšky (a 35x50 cm délka a šířka) a do 2 kg, do hodnoty 800 Kč (většinou tak 1-4 kusy oblečení - ne ale u bund, větších mikin a kombinéz)
DR - s pojistkou obsahu - nově jsou poviné kartonové krabice, které stojí řádově kolem 30 Kč, nebo manipulační poplatek 19 Kč za podání v igelitové obálce/tašce/foĺii atp. (černá fólie i na krabici je rovněž za poplatek)
nejdelší rozměr 35 cm - 145 Kč
nejdelší rozměr 50 cm - 175
nejdelší rozměr 100 cm -235 Kč
Obyčejný balík - bez pojistky obsahu a bez záruky doručení, ceny řádově nižší o 10-20Kč dle velikosti balíčku (asi se už ani nevyplatí přijít od větší čásktu peněz kvůli 20Kč)

Při nákupu nad 800 Kč ČESKÁ POŠTA do rozměru 50 cm jednotné poštovné a balné 130 Kč (sleva 45Kč), ZÁSILKOVNA 35 Kč, zásilkovna na adresu 60 Kč
Při nákupu nad 800 Kč ČESKÁ POŠTA do rozměru 100 cm jednotné poštovné a balné 190 Kč ( sleva 45Kč), zásilovna 45 Kč, zásilkovna na adresu 70Kč
Při nákupu nad 1000 Kč ČESKÁ POŠTA DO rozměru 50 cm jednotné poštovné a balné 85Kč (sleva 90Kč), zásilkovna zdarma, zásilkovna na adresu 30 Kč
Při nákupu nad 1000 Kč ČESKÁ POŠTA DO rozměru 100 cm jednotné poštovné a balné 145 Kč. (sleva 90Kč)
Při nákupu nad 2000 Kč second handu poštovné ZÁSILKOVNA NA ADRESU zdarma, ČP se už opravdu nevyplatí v tomto případě to bude větší balík přes 120 cm třeba a tam jsou to už úplně nesmyslné částky, pokudna tom někdo bude trvat mohu odeslat ČP ale s nějakou účastí kupujícího.

ZÁSILKOVNA v ČR do zásilkovny
65 Kč do 5 kg a rozměru v součtů max 120cm
115 Kč nad 5 kg a rozměru v součtu max 121-150 cm
ZÁSILKOVNA v ČR na adresu
90 Kč do 5 kg a rozměru v součtu max 120 cm

Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Pokud máte pochybnosti o mé poctivosti :) mohu zaslat svou adresu, telefon, FB profil. Vím, že podvodnic je plný internet.
Oblečení většinou zasílám do třech prac. dnů po připsání platby na můj účet.

MÍRY:
Míry oblečení - oblečení měřím tak, že vezmu do ruky, přiložím metr a natáhnu (ne do streče) - neměřím na stole pokrčené. Zapisuji jednu míru a dále pak míru při natažení (u strečového oblečení) -např 55-75 cm
- celkovou délku měřím u trik/svetrů/mikin/bund overalů od ramene až dolů (tedy po rantl, nebo po patu). Rukáv měřím vždy od krku. Šířku oblečení měřím v oblasti podpaží (hrudník).
Velikosti, pokud jsou lomené, nebo psané v rocích/měsíchd (např. 12-18 měs, 5-6 let) určuji podle této velikostni tabulky http://www.tabulkavelikosti.cz/deti
Dámské velikosti UK dle této tabulky http://www.tabulkavelikosti.cz/damske
Pokud velikost uvedená výrobce už od poledu nesedí, snažímse zařadit dle zkušenosti a mír do správné velikosti. PROSÍM VŠE VŽDY POMĚŘTE! Prosím, berte v potaz, že odchylka v měření může být 1-2 cm, záleží,jak to kdo natáhneme a přesně z kterého místa měříme. Ale za 5 let myslím, že asi jen 2 lidi našli odchylku v měření 1-2 cm (jedno z toho byly plavky,kde je to opravdu i o natažení)

POPIS STAVU A KVALITA ZBOŽÍ:
*TOP STAV - dle mého názoru jak nové, bez známek nošení (v dětském oblečení ceny 55-90 Kč u vel. 2-15 let, u bund a kojeneckého trochu jinak, kojenecké v top stavu bude třeba i levnější - body kolem 35 kč, bundy a šaty jsou zase trochu dražší - v top stavu kolem 180-250Kč, bundy i více Kč)
* VÝBORNÝ STAV - minimální známky nošení (je třeba jen vidět, že bylo vyprané - má prací chloupek a párkrát vzaté), barvy syté
* VELMI DOBRÝ STAV - běžné známky nošení, žmoleček může být lehce popraskaný obrázek, méně znatelný flíček, celkově může být znát praní, barva může být lehce opraná, může být i direčka (pokud je oblečení vyloženě pěkné a má jen někde zatržení, tak řadím i do velmi dobrý stav) - některé stále nositelné i na parádu (v dětském oblečení ceny 40-60 Kč, u bund a šatů to bude víc - kolem 70-120 Kč, a u kojeneckého oblečení cena může být 20 Kč za hezký kousek)
* DOBRÝ STAV - NA DONOŠENÍ - oblečení obyčejnější, opranější, onošenější, s flíčkem s direčkou - spíš na doma/na lítačku (u dětského oblečení 5-45 Kč, u bund 20-60 Kč, u kojeneckého kolem 10 kč - ale většinou takové zboží vyhazuji)
NĚKDY MŮŽE BÝT VE SLEVÁCH I TOP KOUSEK ZA 10-30 KČ - vše je ale v popisu zboží
Jsme NEKUŘÁCI a nemáme domácí mazlíčky.

Barvy na foto mohou zkreslovat i o několik odstínů. Prosím berte toto v potaz. Pokud Vám jde vyloženě o určitý odstín barvy, prosím, raději se zeptejte. Pokud koukáte na oblečení na mobilu, tam jsou barvy úplně jinak.. navíc záře monitoru či displaye barvy opravdu rozjasňuje.. Reklamace z důvodu odstínu barvy nebudou brány v potaz.

SLEVY:
Prosím, neptejte se mě na slevy. Ceny jsou dané a nejsou vysoké. Slevu, kterou poskytuji je na poštovné a balné - viz výše u poštovného.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ:
Nepošozené, nepoužité zboží v původních obalech, je možné vrátit do 14 dnů. Po obdržení zboží budou fráceni peníze za zboží (poštovné tam i zpět hradí zákazník) Budu ráda, pokud mi dáte vědět dříve, inzeráty nechávám cca 7-10 dnů a pak mažu, pokud budete chtít vrátit, prosím, dejte mi vědět.
Pokud Vám nebylo účtováno poštovné (v rámci akce poštovné zdarma) bude při vrácení zboží poštovné odečteno od částky k vrácení.
Pokud chcete zboží reklamovat, prosím, dejte mi vědět. Reklamace probíhá tak, že zašlete zboží zpět, reklamované zboží posoudím a mohu Vám vadu opravit, zaslat zpět či zaslat náhradu či peníze zpět. Většinou se ale snažím domluvit tak, aby to ani jednu z nás nestálo zbytečné peníze. Můžeme se domluvit na slevě nebo zaslání peněz zpět bez nutnosti oblečení vracet. Pokud budete vracet oblečení s proplacením i poštovného, prosím také o zaslání dokladu o zaplacení poštovného pro účely účetnictví.

Pokud nebudete s oblečením spokojené, prosím dejte mi vědět. Stav popisuji dle pravdy, ale může se stát, že něco přehlédnu. Snažím se věci řešit tak, aby byly obě strany spokojené. Nicméně, prosím, pamatujte, že se jedná o SECONDHAND a že každá máme jiný názor na to, co je hodně oprané a co je málo oprané a co je tm. modré a co je šedomodré atd. :) 100 lidí 100 názorů :) I tak myslím, že mám přísná kritéria na kvalitu a oblečení hezké.

Osobní údaje.
GDPR
V režimu platnosti a účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU/ č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ve spojení se zákonem o zpracování osobních údajů, všechny nakupující tímto žádám o potvrzení souhlasu s novými obchodními podmínkami. Vaše osobní údaje budou ještě ve větším bezpečí.
S platností od 25.května 2018 s každou přijatou objednávkou udělujete automaticky souhlas ke zpracování vašich osobních údajů tím, že nám je sdělíte do zprávy. Zásilky expedujeme Českou poštou nebo Zásilkovnou (a jejich smluvními partnery DPD a INTIME), které sdělujeme vaše osobní údaje-jméno+příjmení+adresa+telefonní číslo + email- nezbytné k tomu, aby vám byly balíčky doručeny. Vaše osobní údaje nejsou k žádnému jinému účelu používány, nebo dále někomu sdělovány.
V případě, že u nás objednáte vystavené zboží, dáváte nám souhlas se zpracováním vámi sdělených osobních údajů způsobem, jak je uvedeno výše.

Provozovatel: Mgr. Veronika Kubečková, IČO 7719922
Zobraz celé podmínky
Tričko s medvídkem, george,68
Tričko s medvídkem, george,68