Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ulož - uložené 1×

Triko s nápisem a růžemi vel.110/2114

Top stav jako nové tričko
61% bavlna, 36% viskóza, 3% elastan
Délka 38 cm, šířka v podpaží 2x33 cm
Aktualizovaný před 4 dny
18 zobrazení od 11. čer 2019
59 Kč
Oznámení od prodejce: Zásilkovna 65 Kč, balík na adresu 90 Kč, obyčejně na vlastní riziko 30 Kč
mis_el    České Budějovice
Krásný den, vítejte v mém bazárku Myšička s kvalitním oblečením z Anglie, ale i se zbožím z komisního prodeje od českých maminek.

Nově vytvářím e-shop:
www.bazarek-mysicka.cz
kde už teď můžete nakupovat (vkládám postupně zboží od menších velikostí po větší).

Při objednávce nad 1500 Kč doprava ZDARMA

***OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ po domluvě v ČB (Puklicova ul.). Berte prosím na vědomí, že věci mám uložené ve skladě a musím pro něj nejdříve dojet, věci si tedy nemůžete v ČB vyzvednout hned. Vše po domluvě.***

---DÁRKY K NÁKUPU--- stačí napsat do vyhledávače v mém bazárku "Dárek k nákupu" a můžete si vybrat, co se vám zrovna bude hodit. K inzerátu napíšete zprávu jako u ostatního zboží a tím dárek přidáte k objednávce. Pokud budete mít nákup za větší hodnotu, můžete dárky i kombinovat (např. při nákupu za 600 Kč si můžete dát dva dárky, které nabízím za nákup v hodnotě nad 300 Kč). Věci poslouží a já vám, maminkám, tím snad udělám radost :)

*Ceník dopravy ČR vč. balného:
Česká pošta: 30 Kč obyčejný dopis, pouze menší věc co se vejde do rozměrů obálky A4, do 2 cm - bez pojištění a na vlastní riziko!
69 Kč VÝDEJNÍ MÍSTO Zásilkovna (na pobočku, do 5kg)
90 Kč NA ADRESU (zásilkovna, do 5kg)
99 Kč NA ADRESU (WEDO, do 10 kg)
110 Kč NA ADRESU (WEDO, do 30 kg)
160 Kč NA ADRESU, velké balíky nad 10 kg (PPL, DPD nebo WEDO)
*Doprava na Slovensko - zásilkovna za 95 Kč (max 5 kg)
Poznámka: obyčejné zásilky odesílám pouze vhozením do schránky se známkou, na poštu z časových důvodů nechodím a DOPORUČENĚ NEODESÍLÁM!

***Jak nakupovat:
1) V případě zájmu mi napište zprávu k daném inzerátu. Pokud budete chtít více věcí, napište zprávu ke všem vybraným inzerátům (stačí třeba jen jedno písmenko), aby se mi vytvořila objednávka a abyste po pozastavení viděli zboží ve svých nákupech. Pokud napíšete slova koupím/vezmu/beru, je tímto objednávka závazná a věci vám rezervuji.
2) Vyberte si způsob dopravy a napište údaje potřebné k tomu, abych mohla zásilku doručit.
- Česká pošta (obyčejné či doporučené psaní): jméno, příjmení, adresa.
- Zásilkovna na pobočku: jméno, příjmení, telefon, email a adresu vámi vybrané zásilkovny. Seznam poboček zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky
- Doručení na adresu dopravcem - jméno, příjmení, adresa, email, telefon.
3) Po objednání vám napíši cenu vč. dopravného a číslo účtu.
4) Po uhrazení platby kompletuji a odesílám balíček. Peníze mi přichází většinou druhý pracovní den (nyní okamžité platby chodí hned). V případě, že nastane nějaký problém (např. nebudu moci danou věc najít - stává se to opravdu jen výjimečně!), po předchozí domluvě vám vrátím peníze. O odeslání budete informováni, doručení je většinou do druhého až třetího dne.

*V případě osobního odběru mě o tom předem informujte.
*Vaši objednávku mažu až po 14 dnech, což je lhůta, do kdy můžete zboží vrátit či reklamovat.
*Pokud budete chtít cokoliv změřit, nebo se jen zeptat, neváhejte mě kontaktovat.

Stav zboží
*Oblečky jsou nošené, některé více, některé méně, nebo i nové. Vždy je uvedený stav, případné vady jsou detailně popsané.
*Oblečení peru jen na 30° a většinou nežehlím, skladuji v krabicích. Proto si zakoupené oblečení prosím důkladně vyperte. Oblečení je v zemi původu desinfikováno.
*Stav je u každého inzerátu popsaný:
Nový - s visačkami, nenošené
TOP stav - málo nošené, jako nové, bez vad
Výborný - nošené, bez vad nebo s malou nevýraznou vadou - jako prací chloupek, pidi flíček
Dobrý - může mít prací chloupek, žmolek, flíček, dírku
Na donošení - oblečení v horším stavu, může mít fleky, dírky - za symbolickou cenu nebo zdarma!

Podmínky objednávky a kupní smlouva
*OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ
*Cena je uvedená u každého inzerátu, o ceně nesmlouvám.
*Zasláním vašich osobních údajů závazně potvrzujete objednávku. Do zprávy mi prosím uveďte:
Jméno, příjmení, doručovací adresu, telefonní číslo, e-mail (pokud budete chtít zaslat daňový doklad).
*Objednávka je závazná i pokud si výslovně zažádáte o zboží nebo o platební údaje. Tím se rozumí i slova "beru", "koupím", "vezmu".
*Objednávkou není, pokud pouze chcete něco přeměřit, ptáte se na cenu poštovného apod.
*Na platbu čekám 3 pracovní dny. Pokud peníze nepřijdou, dávám zboží zpět do prodeje a uděluji negativní hodnocení.
*Abych vám mohla zboží doručit, musím zpracovat vaše osobní údaje (dále jen "údaje"). S každou přijatou objednávkou udělujete souhlas ke zpracování vašich údajů, které sděluji třetí osobě - České poště nebo zásilkovně. Jedná se především o jméno, příjmení, adresu, popř. telefonní číslo, email. Pro úspěšné plnění kupní smlouvy (vyřízení objednávky a případnou reklamaci) zpracovávám vaše jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo a číslo bankovního účtu. Údaje mohu zpracovávat po dobu záruční lhůty.
Správcem vašich údajů je: viz kontakt níže.

Reklamace zboží
*Veškeré zboží můžete reklamovat po dobu 14 dnů od zakoupení. Prosím o informování o reklamaci ihned při převzetí zboží.
*Může se stát, že nějakou vadu přehlédnu, nebo máme jiný pohled na to, co je pěkné a co oprané. Mou předností jsou spokojené zákaznice, takže se budu snažit maximálně vyjít vstříc, slevou nebo vrácením peněz.
*Reklamace se vztahuje pouze na vady, které nejsou u inzerátu uvedené. Pokud je vada uvedená, jste s ni srozuměni, jedná se o použité zboží.
*Zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, např. pokud nebude něco sedět. Peníze za zboží vám vrátím co nejdříve na účet, ze kterého mi přišla platba. Oblečení musí být ve stejném stavu, jako jste ho ode mě převzali, jinak strhávám určitou částku za poškození. Poštovné avšak hradíte vy.
*Na obyčejné zásilky se reklamace nevztahuje. Neručím za poškození či ztrátou Českou poštou. V případě vratky zboží (oblečení nesedí) vám vyhovím, pokud bude oblečení ve stejném stavu, jako před odesláním.
*Při vrácením zboží zašlete zásilku doporučeně na níže uvedenou adresu nebo po domluvě na zásilkovnu. Zásilky na dobírku nepřijímám! Při reklamaci mě prosím informujte zprávou předem, třeba reklamaci vyřešíme jinak, abychom zbytečně nehradily dopravu.

Doručení zboží
*Zboží vám bude doručeno Českou poštou, na zásilkovnu nebo dopravcem, odesílám standardně do 3 pracovních dnů od doručení platby, doručení trvá zpravidla 1 až 3 dny.
*UPOZORNĚNÍ - za ztrátu nebo poškození obyčejné zásilky poštou nenesu zodpovědnost a nemůžete uplatnit reklamaci, to znamená že i když vám např. zásilka nepřijde, nemůžu Vám vrátit peníze. Děkuji za pochopení a je jen na Vás, zda to chcete riskovat.

Kontakt:
Kateřina Jodlová
Tel. 727 873 903
IČO: 5421331
Zobraz celé podmínky
Triko s nápisem a růžemi vel.110/2114, matalan,110