Používáme cookies. Více informací zde. OK
Použité zboží

4 x letní tílko, top F&F

Uvedená cena je za všechna, lze prodat jednotlivě - kus za 45 Kč. Prodám pěkná letní tílka, topy - jsou v super stavu, jako nová. Skvělá na léto. Všechny zn. F&F a velikosti 6 - 7 let, vel. 122. Bílé, sytě růžové a zelené tílko jsou stejného střihu a jakoby melírované. Zadní díl mají prodloužený. Světle růžové tílko - rovný střih, pružné.
Sytě růžové - délka 41 cm přední díl, 46 cm zadní díl, šířka pod průramky 29,5 cm.
Zelené - délka 44 cm přední díl, 47 cm zadní díl, šířka pod průramky 29 cm.
Bílé - délka 42 cm přední díl, 46 cm zadní díl, šířka pod průramky 30 cm.
Světle růžové - délka 46 cm, šířka pod průramky 28,5 cm.
Pošta 55 doporučeně, 30 obyčejně, lze předání Jihlava - prům. zóna, Havlíčkův Brod.
Aktualizovaný před 3 dny
109 zobrazení od 11. bře 2018
485 Kč175 Kč
koliotte    Havlíčkův Brod
Milé maminky,
vítám Vás ve svém albíčku.
Oblečení, které nabízím k prodeji, je po mých dětech, popř. po neteři a synovci. Oblečení mám hodně, vše jsem si schovávala, ale další dítě již nebude, proto prodávám dál ...
Snažím se ho co nejlépe popsat a změřit.
Vaše případné dotazy ráda zodpovím. Na Vaši odpověď čekám 24 hodin, poté vracím věc zpět do prodeje. Stává se totiž často, že se prodávající ptají, ale potom se již neozvou … Děkuji za pochopení.
Na platbu čekám sedm dní, pokud se nedohodneme předem jinak. Samozřejmě lze počkat do mateřské apod.
K ceně oblečení je nutno připočítat poštovné. Oblečení zasílám doporučeně. Do výšky 5 cm balíčku je to 55 Kč, poté už je nutno poslat jako doporučený balík za 99 Kč (popř. i více, dle rozměrů krabice). Balíčky lze poslat i levněji přes Zásilkovnu - od 65 Kč. Výši poštovného upřesním u každé objednávky.
Na žádost mohu poslat i obyčejně - levněji za 30 Kč (jen u malých věcí do výšky balíčku 2 cm), ale je to na Vaši odpovědnost, nemám pak podací lístek od pošty.
Maminkám v Havlíčkově Brodě či v Jihlavě (Hruškovy Dvory) lze předat oblečení osobně.
Na poštu do města jezdím pouze 1 x do týdne !!! Balíčky odesílám do 10 dnů … Chodím do práce, častěji to nestíhám … O odeslání balíčku informuji. Podací lístky uchovávám 14 dní, poté likviduji …
Současně Vás chci poprosit o zprávičku, zda balíček došel vpořádku - třeba v hodnocení. Pokud se mi do dvou týdnů od odeslání balíčku neozvete, beru obchod za uzavřený.
Občas se může stát, že vložené oblečení již není na prodej a já nestihnu včas táhnout inzerát (kamarádka si někdy ode mě půjčuje oblečení pro děti …) Tímto se případné zájemkyni omlouvám …
Jako nakupující píšu všem po převzetí balíčku. Jako prodávající napíši hodnocení až po Vámi uděleném hodnocení.
Přeji příjemné nakupování o:)
Katka
Zobraz celé podmínky
4 x letní tílko, top f&f, f&f,122