Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

2x triko

dvě trička jako nová,slušivá,kittynkové sanrio,druhé bobito,obě pruží,obě vel.104-110
bílé d.35cm,š.28cm
růžové d.40cm,š.26cm
cena za obě 130,- kus 70,-
Aktualizovaný před 3 dny
37 zobrazení od 24. lis 2016
130 Kč
janis5    Hradec Králové
Vítám Vás na mém bazárku a děkuji Vám za příp. zájem o mé věcičky.. Na vaši objednávku se snažím vždy odpovědět co nejdříve. Ceny jsou uvedeny bez poštovného! Ke každé částce se připočítá poštovné dle tarifu čp a dle výše Vaší objednávky. Nebojte se třeba se jen zeptat na nějakou věc, na přeměření zboží, ráda Vám dotazy zodpovím..
Pokud se nedohodneme jinak, platbu požaduji uhradit do týdne a prosím o info, že jste korunky odeslaly. Pokud si rezervaci rozmyslíte, prosím, napište mi, nic se neděje.
Balíčky odesílám nejpozději do tří dnů po připsání korunek na účet. Pokud je to jinak, vždy bych Vás předem informovala.
Nošené oblečení je po mých dvou dcerkách,něco málo po mé maličkosti... Stav věci se snažím co nejlépe popsat i nafotit. Pokud by se i přes to všechno našel nějaký mini-flíček, který bych přehlédla(nikdo není dokonalý) a Vy jste nebyla s věcí spokojená, samozřejmě korunky vrátím zpět!
Máte možnost si vybrat, jak chcete zboží poslat: obyčejně, doporučeně.
Na dobírku pošlu,ale nejprve požaduji předem poštovné na účet(je to moje pojistka,že si zboží opravdu vyzvednete a já tak nepřijdu o ne zrovna malé dobírkovné)
Reklamace na zboží je možná, vracím ale pouze jen částku za zboží, ne poštovné! Při ztrátě balíčku ze strany pošty peníze vracím, až když obdržím peníze od české pošty. Což je zhruba do 30dnů!!!
Děkuji všem za zájem a nabídky. Věříme, že u nás budete všichni spokojeni.
Zobraz celé podmínky
2x triko, sanrio,104
2x triko, sanrio,104
2x triko, sanrio,104
2x triko, sanrio,104