Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2x tílko,cena celkem

tílka dovoz TURECKO-vel.odhaduji,prosím měřte!!!..celk.délka od ramene 60cm,šířka 27cm-mírně pruží..bavlněné..krásný stav,na parádu..
jelikož inzeruji i jinde,může se stát,že i když zde budete 1.zájemce,může být věc již prodána..rozhoduje čas mezi zájemci..děkuji za pochopení.
poštovné pouze přes zásilkovnu 70Kč,
Aktualizovaný před 2 dny
2 zobrazení od 6. únor 2021
60 Kč
Oznámení od prodejce: milé maminky,balíky posílám pouze přes zásilkovnu,poštovné je 70Kč :-)
berulinka1    Chomutov
Milé maminky,moc děkuji, že jste nakoukly do alba:-)..o cenách a vrácení zboží nesmlouvám,na tyto nabídky nebudu vůbec reagovat!!!..žádná z nás nechce na zboží prodělávat..ceny jsou přizpůsobeny stavu zboží,stejně tak jsou uvedeny rozměry u popisu výrobku,proto než něco objednáte,POZORNĚ si vše přečtěte:)..věci jsou ve skutečnosti hezčí,neumím moc fotit.. upřednostňuji platbu na účet do 5 dní,nedomluvíme-li se jinak..popis s cenou a poštovným je uvedený u každého zboží,na dobírku nezasílám..jelikož zde není kolonka zdarma k objednávce ,mrkněte na mimibazar,moje ID 78703,pokud si něco vyberete,není problém přidat k nákupu:).Inzeruji ještě na MMB,může se stát,že i když budete zde 1.zájemce,může být věc již prodána,rozhoduje čas,děkuji za pochopení :-)
Zobraz celé podmínky
2x tílko,cena celkem, 152
2x tílko,cena celkem, 152
2x tílko,cena celkem, 152
2x tílko,cena celkem, 152