Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Tílko vel. 92-98

TOP stav.
100% bavlna
Velikost uvedena 92-98
Rozmery: D36, Š28cm
Aktualizovaný před 3 týdny
236 zobrazení od 15. bře 2019
75 Kč
Oznámení od prodejce: Milé maminky, na dotazy a objednávky reaguji ve večerních hodinách, děkuji za pochopení :)
miky04    Kuřim (region Brno)
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

MILÍ NAKUPUJÍCÍ,
vítám Vás u mně v bazárku. Nabízím tu především oblečení a věci po mých dětech, občas i dámské či pánské oblečení nebo potřeby pro domácnost, co už doma dál nevyužijeme. Většina věcí, které zde prodávám jsou více či méně užívané či nošené, na případné vady vždy upozorním v popisu !!!
Ačkoliv se snažím inzeráty pravidelně aktualizovat, může se stát, že i když budete 1. zájemce, bude již zboží v rezervaci nebo prodané.

Prosím nenabízejte mi výměnný obchod a nežádejte po mě slevy, po určité době zboží zlevňuji sama a na tyto zprávy nebudu reagovat.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DŮLEŽITÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAKÉKOLI DOTAZY KE ZBOŽÍ TÝKAJÍCÍ SE VELIKOSTI, PŘEMĚŘENÍ, MÁTE JEŠTĚ, JE VOLNÉ A PODOBNĚ NEPOVAŽUJI ZA OBJEDNÁVKU A POKUD PROJEVÍ O ZBOŽÍ ZÁJEM DALŠÍ VÁŽNÝ ZÁJEMCE, DÁVÁM PŘEDNOST JEMU

POKUD MI DO 24 HODIN OD ZASLÁNÍ PODKLADŮ K PLATBĚ NENAPÍŠETE INFO O PROVEDENÍ NEBO O TERMÍNU PLATBY, BUDU TAKOVOUTO OBJEDNÁVKU ANULOVAT

ZA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU POVAŽUJI TAKOVOU, KDY MI NAPÍŠETE ZPRÁVU O PROVEDENÉ PLATBĚ. POTÉ ZBOŽÍ REZERVUJI 3 PRAC. DNY, POKUD SE NEDOMLUVÍME JINAK.

MOC DĚKUJI ZA RESPEKTOVÁNÍ TĚCHTO PODMÍNEK.


PLATBA:
Převodem na účet, číslo mého účtu a konečnou sumu vždy zašlu!

ODESLÁNÍ BALÍČKU:
Z časových důvodů odesílám balíčky 1krát max 2krát týdně, snažím se odeslat do 5 prac. dnů po připsání korunek od Vás na můj účet. O odeslání balíčku vždy informuji mailem.
Pokud by došlo ke zdržení odeslání (rod. důvody, nemoc,..mám 2 malé děti takže nečekaně se může stát cokoli), budu vás o tom co nejdříve informovat.

POŠTOVNÉ
u každého inzerátu je cena poštovného uvedena, v některých případech, kdy se zboží vejde do balíčku o výšce do 2cm, lze odeslat i obyčejnou poštou, v tomto případě jsou u inzerátu uvedené dvě ceny za poštovné oddělené lomítkem. UPOZORŇUJI, ŽE OBYČEJNOU POŠTOU ZASÍLÁM NA VAŠE PŘÁNÍ A VAŠE VLASTNÍ RIZIKO.
Pokud u mě v bazárku vyberete více věcí, platíte samozřejmě jen jedno poštovné, dle velikosti balíku podle tarifu ČP.

NA DOBÍRKU PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH NEZASÍLÁM!

+++++ MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU V KUŘIMI +++++

REKLAMACE:
Prosím, předně BERTE NA VĚDOMÍ, že pokud není v popisu uvedeno jinak, je prodávaná věc NOŠENÁ, tedy nemůže vypadat jako NOVÁ.
Stav věcí je u inzerátu popsán,může se ale stát,že něco přehlédnu… !! Zkontrolujte si věci IHNED po převzetí, a pokud by jste tedy nebyly spokojeny, DEJTE VĚDĚT NA MAIL, A TO CO NEJDŘÍVE= bez zbytečného odkladu!!!!
Pokud budete chtít vrátit věc z jiného důvodu, než je reklamace, bez problémů ji vezmu zpět,v obou případech, ale nevracím poštovné !!! Penízky za zboží vrátím na Váš účet po doručení zboží, a to neprodleně.
V případě, že se dohodneme na vrácení zboží ať už z jakéhokoliv důvodu, řiďte se prosím pokyny, kt. zašlu spolu s doručovací adresou v mailu a zboží neodkladně zašlete na uvedenou adresu. Jedná se o soukromý bazarový prodej,tedy není moji povinností nabízet možnost vrácení zboží, proto UPOZORŇUJI, že pokud nedodržíte pokyny či neodešlete reklamované zboží ve sjednaném termínu, nebude reklamace vyřízena.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI PŘÍJEMNÝ NÁKUP :)
Zobraz celé podmínky
Tílko vel. 92-98, george,92