Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Oblečení do sněhu
Použité zboží

Kombinéza 3-6 měsíců

Teploučká kombinéza s dinosaurem světlé modré barvy. Kapuce je napevno, rukavičky i ťapky na knoflíky. Kombinézka se jinak zapíná zipem. Bez vady.
Aktualizovaný před 6 dny
61 zobrazení od 11. bře 2019
300 Kč200 Kč
joslin    Benátky nad Jizerou (region Mladá Boleslav)
Dobrý den,

pokud máte zájem o nějaké věcičky ode mne, platba je vždy možná pouze předem na bankovní účet anebo při osobním převzetí v hotovosti. Co se týká zasílání - bude zasíláno po přijetí penízků na účet prostřednictvím České pošty, dle jejich sazebníku (podle hmotnosti zásilky). Poštou budu zasílat vždy doporučeně, jelikož obyčejně se balíčky poztrácí - nejsou hlídané. Osobní převzetí je možné buď v Benátkách nad Jizerou anebo na základě předchozí domluvy v Praze (metro Křižíkova či Černý Most) Postupně budu přidávat na bazárek různé další předměty prodeje. Co se týká botek, botky jsou již použité, ale zachovalé - každý výrobce má svou velikostní tabulku, tudíž je třeba vše překontrolovat, přeměřit. Vše ráda dle přání dofotím, přeměřím, není problém.

Důležité je zmínit, že věci nebudu po prodeji vyměňovat či brát/přijímat nazpět. U věcí vždy uvádím potřebné informace a pokud nenajdete odpověď na některou Vaši otázku k dané věci, raději poptejte. Vše ráda poměřím či uvedu na pravou míru. Můžete si vše osobně přezkoušet, není problém se domluvit. Děkuji za pochopení.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici.
Jana Kudláčková
Zobraz celé podmínky
Kombinéza 3-6 měsíců, mothercare,68
Kombinéza 3-6 měsíců, mothercare,68
Kombinéza 3-6 měsíců, mothercare,68
Kombinéza 3-6 měsíců, mothercare,68