Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Oblečení do sněhu
Použité zboží

Oteplovačky

Hodně zateplené oteplovačky. Hezký stav. Uvnitř počesané, hřejivé.
Aktualizovaný před 1 týdnem
175 zobrazení od 6. srp 2018
75 Kč
hhanca    Šumperk
Dobrý den, prodávám zboží po našich chlapečcích a věci, co nám doma přebývají :) Občas prodávám věci i po kamarádčině holčičce.
Po špatných zkušenostech pouze platba předem na účet. Jak jsou peníze na účtu, snažím se odesílat balíček co nejdříve, ale bydlíme na vesnici a otvírací doba pošty je dost omezená. I tak většinou posílám ten den, nebo druhý den, po obdržení platby. Poštovné je dle tarifu ČP. Pokud je vám něco u zboží nejasné, ptejte se, popřípadě si řekněte o detailnější foto. Zboží neberu zpět a nevracím peníze, děkuji za pochopení. Věci posílám vyprané a vyžehlené, pokud není uvedeno jinak.
Zboží klidně rezervuji, ale pouze po domluvě. Klidně počkám, jak vám dojde mateřská. Od první zprávy nebo dotazu čekám maximálně 2 dny na Vaše vyjádření, pokud nenapíšete, tak pouštím zboží dalšímu zájemci!!! Protože pak čekám týden na vyjádření a nic a mezitím třeba odmítnu 2 další zájemce.
PROSÍM, nenavrhujte mi cenu mého zboží!!! Já sama na bazárku nakupuji a tohle bych si fakt nedovolila. Buď to za tu cenu chci, nebo ne. Děkuji za pochopení!
Hezký den. H.
Zobraz celé podmínky
Oteplovačky, 86
Oteplovačky, 86