Používáme cookies. Více informací zde. OK
Použité zboží

2x teplejší / lyžařská bunda, i dvojčata

v hezkém stavu, nošené od vel 104 do 116 (obě stejná velikost), všechny zipy apod funčkní; u modré bundy jsem našla drobný flíček vespod rukávu (není jinak extra viditelný); jinak bez vad
šusťák, uvnitř vatelín, fleese a v rukávech a na bedrech; šusták; snežný pás, na koncích rukávů vsadky proti sněhu; bundy vyteplené, ale ne tolik jako klasické tlusté zimní bundy; zn. Alive

délka od ramene u krku: předek cca 44 cm, záda cca 48 cm
šířka pod rukávy cca 42 cm
Aktualizovaný před 5 dny
267 zobrazení od 2. dub 2018
420 Kč
rakako    Praha-Běchovice
Vážené maminky, tatínkové, příbuzní a jejich přátelé,

prodávám věcičky po dvojčatech, takže toho mám opravdu dost :-) Některé jsou pěkné, skoro nenošené, některé nošené více. Nedostatky vždy uvádím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tomu pak také odpovídá cena. Funkčně nepoužitelné věci neprodávám.

Malé věci bez problémů posílám poštou a to doporučeně (vzhledem k nepříjemným zkušenostem). Odesílám nejpozději do dvou dnů, co uvidím platbu na účtě. U cennějších a křehčích věcí, rozhodně preferuji osobní odběr. Pokud bude Vaše výslovné přání poslat zásilku poštou obyčejně, tak to respektuji, ale je to na Vaši odpovědnost. Pokud budete na zaslání spěchat, není problém se domluvit na "Balíku do ruky". Vše dle ceníku ČP, za balné si nic neúčtuji. Co se týká dobírky, tak na tu neposílám vůbec. Děkuji za pochopení.

Jsem z Prahy - Běchovic, takže máte-li cestu kolem, můžete si to téměř kdykoli vyzvednout. Po dohodě nebývá problém věcičky přiblížit na Florenc.

Doufám, že Vám svými podmínkami nekomplikuji život :-), těším se obchůdek a přeji pěkné dny.

Radka

PS: pokud sháníte věciček více, než mám na bazaru, tak mi to určitě napište. Poslední dobou nestíhám doplňovat; momentálně mám k dispozici vše do vel. 116 a botky do vel. 30. Při odběru oblečení nad 300,- vám dám 10 % slevu za úklid ve skříni :-)
Zobraz celé podmínky
2x teplejší / lyžařská bunda, i dvojčata, 110
2x teplejší / lyžařská bunda, i dvojčata, 110