Použité zboží

Celoroční fusak Lodger

Nabízím celoroční fusak značky Lodger. Vrchní část fusaku je modré barvy, vnitřní vložka (kterou je možno vydělat) je barvy zeleno-hnědé. Fusak je možné používat až do 3 let.
Fusak byl používán, nemá však žádné vady.
V případě zaslání, nutno počítat s náklady na dopravu/poštovné. Osobní převzetí v místě mého bydliště - Brusné, po domluvě možno přivézt do Bystřice pod Hostýnem.
Aktualizovaný před 1 týdnem
7 zobrazení od 1. únor 2022
700 Kč
alca_k    Brusné (region Kroměříž)
Dobrý den milé maminky, vítejte v mém bazárku. Prodávám zde věci po svých dvou dcerkách. Nabízené oblečení a zboží obsahuje stopy běžného nošení a používání. Pokud jsou nějaké vady, tak na ně upozorňuji v textu inzerátu. Ceny se snažím nastavit reálně, případné dohodě se však nebráním. Zboží je možné předat osobně (v místě mého bydliště, nebo po domluvě - Bystřice pod Hostýnem případně Holešov). Je možné je i poslat - cena dle ceníku české pošty - zasílám však pouze doporučeně (nikoli obyčejně). Cenu za poštovné i číslo účtu pro odeslání platby upřesním. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat. Děkuji a těším se na vzájemné obchody :o). Alena K.
Zobraz celé podmínky
Celoroční fusak lodger, lodger
Celoroční fusak lodger, lodger
Celoroční fusak lodger, lodger
Celoroční fusak lodger, lodger