Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Vozíček na kostky Blocks

Prodám málo používaný vozíček na kostky Blocks. Kostky již nejsou součástí, ale i tak poslouží na vožení plyšáčků, panenek, hraček, nebo jiných kostiček. Dá se v něm přímo i stavět. Slouží také jako úložiště kostek, aby nebyly rozsypané a rozházené všude. Vynikající pomocná a podpůrný prostředek při prvních krůčcích, děťátko se ho může přidržovat a tak získávat první stabilitu a jistotu při chůzi. Snadno ovladatelný vozík s robustní rukojetí. Pomáhá v rozvoji dětské fantazie a po hře slouží vozík jako úložný prostor. Lehce skladný, dá se pod něj držátko zaklopit, ideální i na převoz. Může sloužit i jako kotouček na zahradu. Nikde není rozlomený, nebo jinak zničený. V pořádku.

Rozměr vozíku: cca 14 x 45 x 30 cm (V x D x Š).

PC byla 559,-Kč (PC byla včetně 25), nyní prodáváme pouze vozíček bez kostek za 119,-Kč. Možné vyzvednout osobně v Brně, nebo po domluvě dovést po cestě Brno-Jihlava-Třešť-Telč-Mrákotín- Studená, kam jezdíme občas k babičce.
Aktualizovaný před 6 dny
14 zobrazení od 8. říj 2019
119 Kč
jajamarkova    Brno-Bohunice
Milé, maminky, omlouvám se, ale již chodím na plný úvazek do práce, proto budu vaše dotazy a komunikaci moci vyřizovat až večer, prosím tedy o trpělivost… Děkuji moc za pochopení!

Dobrý den, vítám vás na svém bazárku a děkuji za váš čas, který věnujete jeho procházení. Prodávám zde oblečení většinou po svých 2 dětech - holčičce a chlapečkovi. Některé věci jsou úplně nové, ještě originálně zabalené s visačkou (nestihli jsme unosit, nebo na ně zapomněli. Jiné jsou nošené, ale pouze vždy 1 dítětem a jelikož oblečků máme opravdu spoustu, tak po většinu na nich nošení není příliš znát. Vše co prodávám je bez vad - fleků a dírek. Jelikož oblečků je opravdu velké množství a z časových důvodů se 2 dětmi a plným pracovním úvazkem nestíhám vše fotit a vkládat, proto pokud vás zaujme jakýkoli vklad a budete váhat skrz poštovné placené za odeslání 1 věci, tak mě neváhejte kontaktovat a já vám ráda pošlu ještě další fotky oblečení a věciček přímo v uvedené velikosti, která je pro vás aktuální a potřebná. U oblečků neuvádím míry, ale pouze velikost, která je uvedená na cedulce, proto pokud vás budou zajímat míry, napište a já vám vše ráda na požádání přeměřím, případně zašlu další podrobnější fotky do soukromé zprávy emailem…

Další věcičky na prodej, které nejsou inzerované naleznete ve fotkách v albu rajče. Pokud by vás odsud něco zaujalo, ráda vám pošlu bližší informace ohledně přesné velikosti, stavu a ceny:
https://jamborovaj.rajce.idnes.cz/

Umožňuji jak osobní odběr zboží přímo v Brně nebo po domluvě na Vysočině- po trase Luka nad Jihlavou-Jihlava-Třešť-Telč-Mrákotín-Studená či po trase Brno-Třebíč-Telč-Mrákotín… Případně Vám zašlu zboží, poštou nebo přes zásilkovnu, po obdržení požadované částky na účet. Poštovné účtuji dle tarifu české pošty, tak aby to pro vás - kupující maminky vyšlo co nejlevněji.

Nebojte se v případě zájmu psát a ptát se, vše je o vzájemné domluvě :-)
Přeji Vám příjemné nakupování :-)
Zobraz celé podmínky
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,
Vozíček na kostky blocks,