Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Hrající želva tobogán

Značková želva po zmáčknutí hlavy se fontána s kuličkami točí a hraje melodii a bliká, chce jen očistit od prachu,protože už tu jen leží, jinak plně funkční. Kuličky už nejsou tak průhledné. Baterie si musíte koupit, já používám nabíjecí.Cena +99pošta
Na toto se akce nevztahuje!
Aktualizovaný před 2 dny
74 zobrazení od 12. pro 2018
190 Kč150 Kč
Oznámení od prodejce: Některé věci i vyměním za věci Newbie nebo Pomp de Lux na holčičku vel 116
kveta1    Rudoltice (region Ústí nad Orlicí)
Milé maminky,
pokud se budete chtít na cokoliv zeptat ohledně nabízeného zboží,ráda odpovím,či přeměřím,peníze za zboží NEVRACÍM. Jedná se o věci nošené! Většinou jako nové, ale na některých se může objevit žmolíky či pidiflíček. Preferuji platbu Bankovním převodem,je možné i složenkou – vzhledem k zdražení poštovného poštovné dopis od 60Kč a balíky od 99Kč -159,-Kč dle ceníku pošty,ale i dle váhy a rozměru balíku!!!.. Při rozměrnějším balíku(více ks oblečení) je poštovné o něco vyšší, dle ceníku pošty(podle váhy).
Po špatných zkušenostech na dobírku neposílám! Po objednání zašlu info s číslem účtu kam zaslat penízky. Po připsání penízek na účet posílám věcičky do 3 pracovních dnů na Vámi uvedenou adresu. Pokud pošlete penízky složenkou, posílám zboží až poté co složenka s penízky dorazí. Do zahraničí neposílám, maximálně na Slovensko a peníze předem i s poštovným!
Pokud budete s obchůdkem spokojeny prosím o Vaše hodnocení,děkuji. Pokud chcete něco z věcí co jsou zdarma, jsou k jakékoliv objednávce, napište si o ně.
Pokud chcete zboží zaslat obyčejně, je to jen na Vaší zodpovědnost!!!!
U oblečení kde píši na lítačku, nevypisuji vady, může být flek, nebo dirka, nebo žmolík!

Zboží již nerezervuji pro nespolehlivost maminek!!!
Pokud napíšete, že máte zájem a pak se další den už neozvete, nepočítejte s tím, že Vám zboží držím, prostě dám přednost další zájemkyni co komunikuje!!!
Inzeruji i jinde, takže se může stát, že daná věc na kterou se ozvete je již prodaná nebo zamluvená, ale většinou se snažím hned inzerát smazat, děkuji za pochopení.
MAMINKY POZOR!!!!
AKCE od 19.7.-28.7. Při odběru více věcí v součtu po slevě nad 500Kč je vše za polovic (tedy objednávka musí být za více jak tisíc Kč, aby bylo vše za polovic nad 500Kč), nevztahuje se na nové zboží a kočárek a věci ED a u inzerátu kde je psané, že se akce nevztahuje +poštovné
Zobraz celé podmínky
Hrající želva tobogán,