Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Plyšáci

Všechna plyšová zvířátka jsou ve velmi dobrém stavu, nemají žádné vady.
Velký tmavě hnědý medvěd- 30 Kč
Menší béžový medvěd- 25 Kč
Béžový medvěd s malým medvídkem- 30 Kč
Ovečka- 25 Kč
Opička- 30 Kč
Žába- 25 Kč
Medvídek s polštářem- 30 Kč

Jako celek za 100 Kč
Aktualizovaný před 1 týdnem
142 zobrazení od 23. zář 2018
500 Kč100 Kč
Oznámení od prodejce: Nový vklad věcí na kluka vel. 68-98 a podzimních dívčích bot vel. 22-26, odběru více než 3 věcí, množstevní SLEVA!!!
beatb    Tachov
Milé maminky,
ráda bych Vám zde nabídla oblečení a jiné věci po své dceři a synovi. Něco je novější kupované buď mnou nebo jsme dostali darem, něco je více nošené, ale pořád pěkné a funkční kupované na dětské burze či bazárku. Pokud je na oblečení (věci) nějaká vada píši ji v inzerátu. Dodání je možné osobně pouze v Tachově. Od ledna 2019 jsem nastoupuji do práce, prosím tedy o trpělivost, pokud se vám neozvu hned. Děkuji za pochopení.
Ceny v inzerátech jsou uvedeny bez pošty. Věci posílám podle velikosti a váhy jako doporučené psaní nebo doporučený balíček dle tarifu ČP, plus balné (záleží na velikosti obálky). Obyčejně posílám jen na vlastní riziko kupujícího. Platbu prosím předem na účet. Postupně přidávám další věci jak mi čas a děti dovolí. Ráda věci na vyžádání přemeřím. Jsem ráda, když dostanu zpětnou vazbu v podobě hodnocení. Sama píši kupujícím hodnocení na mnou koupené věci. Věci inzerují i dalších bazárcích.
Přeji Vám příjemné nakupování.
Zobraz celé podmínky
Plyšáci,
Plyšáci,