Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Mix dopravních prostředků - aktualizováno

Set různých dopravních prostředků, ze kterých už syn vyrostl, příp jich máme více. Preferuji prodej jako celek (vychází levněji), ale je možno po částech - minimální objednávka (klidně v kombinaci s jinými hračkami či oblečením) 80,- Kč.
Tahač s návěsem - plast, hrané - 40,-
Sanitka - plast, bez vad Prodáno
Čtyřkolka - kovová, chybí řídítka (nejde poznat) 40,-
Traktor (traktůrek) - plastový, bez vad Prodáno
Nákladní autíčko - plast, kousek ulomený, chybí korba, ale stále může vozit náklad 10,-
Autíčko Burák - plast, chybí cosi nahoře 20,-
Motorka oranžová mini (nebo válec?) - plast, bez vad 20,-
2x dřevěné autíčko, pasuje i na vláčkodráhu - 20/ks - již jen červené
Žluté plastové auto - 30,-
Auto Pat a Mat - plastové, gumová kola 60,-
Vláček na setrvačník - plastový 30,-
Auto s obličejem 40,-
Aktualizovaný před 2 dny
102 zobrazení od 21. říj 2019
350 Kč250 Kč
Oznámení od prodejce: Přijímám objednávky od částky 100,-, výjimečně od 50,-, když si přijedete na Vinohrady.
jitulasek    Brno-Vinohrady
Vítám Vás na svém bazárku. Z časových důvodů přijímám veškeré objednávky až od celkové částky 100,- Kč. Uvítám osobní návštěvu, protože vystaven mám jen zlomek oblečení a ne všechny hračky, které bych ráda poslala dál - nestíhám fotit a popisovat - zejména poslední velikosti dětí (dcera 92, syn 110) a batolecí hračky. Při objednávce více položek, příp. dražších či objemných věcí jsem ochotná domluvit se na slevě - klidně navrhněte, určitě se domluvíme;) Nabízím také několik věcí zdarma k nákupu - řekněte si o ně:) Vše se snažím co nejlépe popsat, případné vady vždy uvádím. Jsme nekuřácká rodina bez zvířat.
Ceny jsou bez poštovného, preferuji osobní odběr v Brně (možnost domluvit se na místě předání), abyste si zboží mohli předem prohlédnout. Posílám také přes Zásilkovnu za 65,- Kč - pozor, max 5kg, max 50cm hrana a max součet délka+šířka+výška 120cm, rozměrnější také Českou poštou - cena dle ceníku ČP od 120,- Kč (takže si prosím rozmyslete, zda se Vám nákup vyplatí, než mi napíšete, ať zbytečně neplýtváte mým ani Vaším časem). Při osobním odběru platba při převzetí, při zasílání poštou požaduji nejprve platbu na účet, na dobírku nezasílám. Zásilky posílám 1-2x týdně. Přeji příjemné nakupování:)
Nebráním se také výměně celé své výbavy (nebo jen části) po synovi (vel. 80 - 110) za oblečení pro holčičku (velikost 104) či nějaké hezké figurky do domečku pro panenky, atd., případně moje oblečení po dceři (vel. 74 a 92) za oblečení na kluka (vel. 116) či stavebnice - ale pouze osobně v Brně.
Zobraz celé podmínky
Mix dopravních prostředků - aktualizováno,
Mix dopravních prostředků - aktualizováno,
Mix dopravních prostředků - aktualizováno,
Mix dopravních prostředků - aktualizováno,