Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Tancující koberec / taneční podložka

Prodám taneční koberec Hello Kitty, vel 104 cm.
Používaný, ale funkční. Návod a krabici již nemám.

Podložka je ideálním tanečním doplňkem pro všechny holčičky, které rády tančí a vymýšlejí vlastní choreografie. Koberec na tancování pro děti je navržen na motivy roztomilé kočičky Hello Kitty, která je známá po celém světě.
Kobereček je dvoudílný, dá se jednoduše rozdělit na dvě části, takže si tancování na něm mohou užít i dvě dětičky a udělat si vlastní taneční soutěž.

Dětský taneční koberec funguje na baterie 4 x AA/LR6. Je vhodný zejména pro všechny holčičky od 3 let, které milují tanec.

Průměr tanečního koberce pro děti je 104 cm. Hello Kitty taneční kobereček pro děti obsahuje velké množství zvukových a světelných efektů, se kterými bude tancování na něm mnohem zábavnější a děti si budou připadat jako na skutečném tanečním vystoupení.

Taneční koberec vydává 4 základní melodie, na které si vaše malá tanečnice může vyskládat vlastní taneční choreografii. Kromě toho kobereček obsahuje i 11 zvukových efektů a 2 druhy her na choreografii.

Taneční koberec reaguje na pohyb, takže když děti skáčou po barevných hvězdičkách s obrázkem Hello Kitty, koberec vydává zvuky a melodie, které znějí, jako kdyby v pozadí hrála kapela.

Součástí tanečního koberečku je i růžový trojúhelník, který obsahuje reproduktor, světelné efekty a knoflíky na nastavení her.

Cena 180 Kč + poštovné
Aktualizovaný před 1 týdnem
36 zobrazení od 22. led 2020
180 Kč
lenka_m    Strakonice
Krásný den maminky,
vítám Vás na mém bazárku.
Prodávám věci jen po mých dětech ( 2 holčičky a chlapeček).
Věci prodávám hodně pod cenou z důvodu, že potřebuji doma uvolnit místo pro další věci.
Věci ráda detailněji nafotím nebo přeměřím.
Věc odešlu po připsání částky na můj účet.
K cenám je třeba počítat poštovné dle tarifů ČP, které bude dohodnuto až s konkrétním zájemcem. Záleží na tom, zda budou věcičky zaslány doporučeně, jako balík, či cenné psaní, apod. Na dobírku nezasílám.
Nově možno zaslat i přes zasilkovnu.
Věci rezervuji cca 1 týden.
Věci, oblečení atd. prodávám ještě i na jiných internetových stránkách, takže i když budete 1 zájemce tak to neznamená, že jste jediný. Děkuji za pochopení. Nezlobte se.
Osobní předání možné ve Strakonicích, Písku, Horažďovicích.
Při nákupu nad 500 Kč je možná sleva na poštovném.
Zobraz celé podmínky
Tancující koberec / taneční podložka,