Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Puzzle z Večerníčku, vlk, vlček, Bráškové, 80 dílů

Prodáme toto dvě puzzle - 80 dílků, skládané, v pořádku. Tuláček prodaný.
Aktualizovaný před 3 týdny
12 zobrazení od 12. říj 2019
129 Kč65 Kč
lindapra    Tábor
Krásný den, chtěla bych zde napsat pár vět k mým inzerátům na bazárku:

Prodávám věci po našich dětech a po nás. Postupně přidávám věci, ze kterých již děti vyrostly nebo které neunosíme. U všech inzerátů píšu, jak věci skutečně vypadají a vše se snažím pečlivě vyfotit.
Pokud máte jakýkoli dotaz k nabízené věci, ptejte se, ráda odpovím.
Pokud máte jinou představu o ceně, klidně napište a třeba se domluvíme. Není problém s věcmi počkat až Vám dorazí například rodičovský příspěvek, chápu, že ne vždy jsou peníze po ruce.
Balíček odesílám většinou do tří dnů od obdržení platby. Pokud bych se s odesláním z nějakých důvodů opozdila (nemoc), napíšu Vám zprávu. Taktéž píši zprávy po odeslání balíčku, abyste jej čekali.
Prosím o odpověď, i pokud si nákup věcí rozmyslíte a nakonec si je nevezmete, děkuji.
Prosím nečekejte věci nové s cenovkou (pokud to není u věcí přímo napsané. Někdy se stane, že nestačíme unosit nebo zapomeneme ve skříni a věc je opravdu absolutně nová), ale jinak prodávám věci nošené. Uvědomte si, že každá máme na věc různý pohled a ne vždy vidíme věci stejně. Velmi náročným maminkám doporučuji kupovat věci nové v obchodech.
Ještě dodatek k poštovnému - vše k zabalení vždy měřím a vážím a dále postupuji podle tabulek české pošty. Neovlivním ale to, že někdy je nějaká paní na přepážce benevolentní k rozměrům a doporučený balíček vezme ještě jako listovní zásilku.
Inzeruji i na jiných serverech a tak se může stát, že i když jste zde první zájemce, tak věc je již třeba právě v jednání k prodeji na jiných stránkách. Nestihnu vše smazat ihned v okamžik jednání, děkuji za pochopení.
Po obdržení balíčku bych Vás chtěla poprosit o udělení hodnocení, děkuji.

Pokud máte o něco zájem a nechce se Vám přímo kupovat, jsem ochotna i vyměnit. Např. za kosmetiku, čistící přípravky do domácnosti, pamlsky pro psa ..., klidněte napište odkaz na Váš bazárek a třeba se domluvíme ... :-).

Přeji příjemné nakupování, Linda
Zobraz celé podmínky
Puzzle z večerníčku, vlk, vlček, bráškové, 80 dílů,