Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Nové zboží

Dřevěný xylofon

Dřevěný xylofon zn. Plan Toys
Úplně nový, nehraný
PC 530,-
Aktualizovaný před 6 dny
86 zobrazení od 20. bře 2019
380 Kč
macap    Jablonec nad Nisou
Milé maminky,
děkuji, že jste zavítaly na můj bazárek.
Nabízím zde věci po sobě a mých dětech. Mám dvě holčičky 14m od sebe, takže dětské věci, které zde prodávám nejsou starší než dva a půl roku.
Na ceně jsem ochotná se domluvit (při odběru více kusů), budu ráda, pokud najdou další využití. Věci jsou v pěkném stavu, pokud mají nějakou vadu, popíši v inzerátu. Spoustu oblečení ještě nemám na bazárku vloženo, tak si případně napište o jakou vel. by byl zájem (aktuálně do vel. 80, něco 86).
Předání je možné v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci. Jinak zasílám poštou dle platného ceníku ČP, do dvou dní od připsání peněz na účet.

Rozprodávám plenkovou výbavu. Většinu plenek jsem pořizovala nových. Pár kousků jsem koupila zde na Modrém koníku - uvedeno v inzerátu. Plenky jsou používané dva roky, některé jen jeden. Plenky jsem dokupovala, když se mi narodila druhá dcera a první ještě nebyla úplně bez plen. Mladší dcera se odplenkovala v 16m. Myslím si, že všechny plenky jsou minimálně ve stavu, aby zvládly ještě jedno dítě. Všechny vady jsou uvedeny a nafoceny v inzerátu.

Tak snad si u mne vyberete! ;)

Pokud si nákup rozmyslite nebo nebudou vyhovovat míry (které rada premerim), napište mi. Dekuji

Marcela
Zobraz celé podmínky
Dřevěný xylofon,