Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Domino

V dobrém stavu, nijak nepoškozené. Menší mohou spojovat na barvy, větší pak i tvary, takže využitelnost i několik let :-)
Aktualizovaný před 4 dny
4 zobrazení od 6. únor 2021
50 Kč
rakako    Praha-Běchovice
Vážené maminky, tatínkové, příbuzní a jejich přátelé,

prodávám věcičky po dvojčatech, takže toho mám opravdu dost :-) Některé jsou pěkné, skoro nenošené, některé nošené více. Nedostatky vždy uvádím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tomu pak také odpovídá cena. Funkčně nepoužitelné věci neprodávám.

Posílám přes zásilkovnu nebo poštou doporučeně, balík do ruky nebo na poštu. Odesílám většinou do dvou až tří pracovních dnů, co uvidím platbu na účtě. Pokud bude Vaše výslovné přání poslat zásilku poštou obyčejně, tak to respektuji, ale je to na Vaši odpovědnost. Vše dle ceníku ČP, za balné si nic neúčtuji. Co se týká dobírky, tak na tu neposílám vůbec. Děkuji za pochopení.

Jsem z Prahy - Běchovic, takže máte-li cestu kolem, můžete si to téměř kdykoli vyzvednout. Příležitostně jezdím do Prahy (Libeň, Holešovice), ale v dnešní době na to příliš nespoléhejte :-(

Doufám, že Vám svými podmínkami nekomplikuji život :-), těším se obchůdek a přeji pěkné dny.

Radka

PS: pokud sháníte věciček více, než mám na bazaru, tak mi to určitě napište. Poslední dobou nestíhám doplňovat; momentálně mám k dispozici vše do vel. 134 a botky do vel. 34. Při odběru oblečení nad 300,- vám dám 10 % slevu za úklid ve skříni :-)
Zobraz celé podmínky
Domino,