Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzerát je prošlý.
Použité zboží
Ulož - uložené 1×

Hopsací oslík

Prodám hopsacího oslíka. Jde o kvalitní silný materiál, ne náhrada od vetnamců. Kupovaný v kamenném obchodě. Tento je v pořádku, bez vad s originální krabicí. Pořizovací cena 399,- Vzhledem k poštovnému raději osobní odběr, ale lze do krabice něco ještě přibalit, aby se více vyplatilo. Délka nejdelší strany krabice je 33 cm. Poštovné dle ceníku CP.
Aktualizovaný před 1 měsícem
1 zobrazení od 19. čer 2019
199 Kč
milerka30    Rakovník
Zdravím všechny, kdo zavítali do mého bazárku. Prodávám oblečení a potřeby po mé dceři a oblečení, které jsem neunosila nebo mi velikostně nesedí . Oblečení měřím a veškeré míry uvádím u aktuálního inzerátu. V případě zájmu přesněji přeměřím. Zboží zasílám po připsání peněz na účet. Balím do nejmenšího možného balíčku, aby bylo poštovně co nejnižší, ceny poštovného jsou podle tarifů České pošty, který se bohužel od 1.2.2018 zvyšoval. Mohu zaslat i obyčejně, ale na vlastní riziko. Pro orientaci ceny menších balíčků, obálka, cca 1 - 2 kusy oblečení, dle velikosti, lze zaslat jako obyčejné psaní (23-33 Kč), doporučené psaní (100g/52 Kč, 500g/ 54 Kč, 1kg/60 Kč, 2 kg/66 Kč). Dále pak doporučený balíček, odpovídá většímu počtu kusů oblečení a takovému oblečení, hračkám a botkám, které nelze zabalit do 5 cm (500g/ 74Kč, 1 kg/79Kč, 2 kg/83Kč).
Při objednávce nad 250 Kč dávám slevu na poštovném.
V případě, že se rozhodnete nakonec zboží neobjednat,nic se neděje, buďte prosím tak hodné a dejte mi to vědět, ať se neblokuje prodej dalším zájemkyním a já nečekám na Vaši odpověď.
Osobní odběr možný Rakovník.
Děkuji, hezký den.
Zobraz celé podmínky
Hopsací oslík,
Hopsací oslík,
Nenašli jsme žádné podobné inzeráty.