Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Granna Malý méďa

Nové nehrané kartonové puzzle na rozvoj slovní zásoby i časové posloupnosti - dostali jsme pozdě.

Malí méďové musejí zvládnout spoustu věcí. Postavit hrad z písku, připravit oslavu narozenin nebo udělat si piknik na pasece – to jsou jen některé z nich. Společně je objevíme ve čtyřech různých hrách. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě! Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Malí méďové musejí zvládnout spoustu věcí. Postavit hrad z písku, připravit oslavu narozenin nebo udělat si piknik na pasece – to jsou jen některé z nich. Společně je objevíme ve čtyřech různých hrách. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě! Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR.

JÁ UŽ HRAJI! je série her vytvořená speciálně pro nejmenší děti. Umožňuje jim, aby si hrály samy nebo společně s rodiči. S Malým méďou si děti od 2 do 4 let rozšiřují své vědomosti a učí se uspořádat obrázky tak, aby vytvořily souvislý příběh. Čtyři různé hry jim pomáhají zdokonalovat jemnou motoriku a zároveň rozvíjejí jejich pozorovací schopnosti a rozšiřují slovní zásobu.

Obsah balení: 8 třídílných skládaček vzdělávací plakát v češtině i slovenštině český a slovenský návod
Aktualizovaný včera
56 zobrazení od 20. zář 2019
100 Kč
msduckling    Pardubice
Vítám vás v mém bazárku. Jsou zde vložené oblečky, které jsme my moc neužili, protože jsme je dostali pozdě nebo jich bylo moc. Všechno oblečení je bez flíčků a bez dírek, pokud je stav jiný, uvádím to v inzerátu. V případě potřeby něco přeměřit piště.

Cena je udána bez poštovného. Zasílám přes Českou poštu jako cenné psaní (+ 75 Kč) nebo Zásilkovnou (+ 65 Kč). Osobní odběr Pardubice, Chrudim, Litomyšl, Hradec Králové. Při odběru více věcí sleva na poštovné.
Zobraz celé podmínky
Granna malý méďa,
Granna malý méďa,
Granna malý méďa,
Granna malý méďa,