Použité zboží

Hrací deka Taf Toys

Hrací deka Taf Toys s mnoha herními prvky. Zrcátko, různá kolečka, beruška na gumě, šustící části, zašité pískátko atd. Z druhé strany hladká, svítivě zelená látka. Dá se složit a sepnout poutkem na suchý zip. Má i praktická ucha pro přemisťování.

Zrcátko bez poškození, oranžové lemy lehce ošoupané a na poutku i uchách sem tam drobné žmolky. Na spodní zelené straně a na přední straně u medvídka jsem našla pár drobných flíčků, které se mi nepodařilo vyprat. Viz foto.

Dle cedulky praní v ruce, nicméně i pračku na 30 °C (v ochranné síťce) deka bez problémů zvládne. Vyzkoušeno :-)

Rozměry 150 x 100 cm.

Kupovaná nová, používaná cca 3 měsíce jedním dítětem. Dokud se z ní syn neodplazil :-D Původní cena 1500 Kč.
Aktualizovaný před 4 dny
3 zobrazení od 23. led 2022
750 Kč
siali    Praha 14
Milé (a milí) nakupující,
věci, které nabízím, jsou po našich dvou dětech. většinou kupované nové. Vše se snažím uvést v popisu u zboží. Pokud budete chtít ke zboží jakékoli další doplňující informace, neváhejte se zeptat. Věci pocházejí z nekuřáckého prostředí bez domácích zvířat. Starší syn je alergik a atopik, proto je vše prané v co nejméně dráždivém pracím prášku. Věci jsou vždy čisté a vyprané, ale nebudou vonět žádnou aviváží ani parfémem.

Prosím, dotazy ohledně dostupnosti neberu jako rezervaci zboží. Pokud se do 2 dnů od mé odpovědi neozvete, zboží vracím zpět do prodeje, případně postupuji dalšímu zájemci.

Předem se omlouvám, ale zboží neměním a o cenách nesmlouvám.

Zboží zasílám pouze po platbě předem na účet a pouze Zásilkovnou (dopravné 79 Kč, balné neúčtuji). Omlouvám se, ale na dobírku ani Českou poštou nezasílám.
Zobraz celé podmínky
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,
Hrací deka taf toys,