Používáme cookies. Více informací zde. OK
Použité zboží

Zvukova hracka - Beruska

Prodam hracku - berušku. Postupným otáčením dílku se dají vytvořit tři obrázky: motýl, beruška a včelka. Zvuk lze nechat zapnutý, ale lze i vypnout.
Pro lepší názornost přikládam video:
https://youtu.be/GIpZvFt33h4
Nožičky jsou trochu ošoupané viz foto. Jinak je hračka plně funkční. Baterky nejsou v ceně:)
Aktualizovaný před 6 dny
165 zobrazení od 1. bře 2018
50 Kč
trestidlo    Kladno
Milé nakupující,

Poštovné účtuji dle tarifů ČP, neúčtuji balné. Po špatných zkušenostech nezasílám na dobírku, pouze doporučeně po připsání platby na účet. Většinou se mi podaří dojít na poštu v den připsání peněz, max. do 3 dnů. Pouze v případě nečekané nemoci či události se odeslání posune. V tom případě vždy informuji zprávou, že je problém a snažím se vše co nejdříve napravit.

Obyčejně zasílám pouze na Vaše přání a riziko. Zásilka nejde sledovat na stránkách České pošty. Zásilka se musí vejít (i s obalem) do 2cm, což je bohužel opravdu malý rozměr, pošlu maximálně čepičku či tenké tričko.

Oblečení ráda přeměřím a zodpovím případné dotazy. Ráda i nafotím více fotek. Na případné vady upozorním, snažím se popsat věci co nejvěrohodněji. Pokud některou vadu přehlédnu, prosím o zprávu, popř. i foto.

Oblečení je před posláním vyprané. Budu ráda, pokud mi dáte vědět, zda došel balíček v pořádku. Věřím, že budete spokojení, pokud ne, napište prosím, pokusím se vše vyřešit.

Děkuji za pochopení. A těším se na obchod s Vámi.

Petra
Zobraz celé podmínky
Zvukova hracka - beruska,
Zvukova hracka - beruska,
Zvukova hracka - beruska,
Zvukova hracka - beruska,