Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Nové zboží

Infectossoor Mundgel 40g

Soor v dutině ústní se označuje také jako MOUČNIVKA a velice často trápí zejména kojence. Projevuje se bělavým nebo žlutým povlakem na vnitřních tvářích, na jazyku a na dásních. Moučnivka u kojence může vypadat jakoby v ústech a na jazyku zůstalo natrávené mateřské mléko. Nebo má miminko bílý povlak na jazyku. Tento povlak se dá s trochou námahy ze sliznice odstranit, přičemž dané místo může lehce krvácet. Neléčená moučnivka neboli soor ústní sliznice způsobuje bolesti při přijímání potravy. Pokud se soor rozšíří i do trávicího traktu může způsobovat průjem, nadýmání anebo pocit plnosti. Což je zajisté zejména u kojenců velký problém mající za následek neprospívání dítěte.

Můj syn také trpěl na moučnivku a vše jsme překonali :-D. V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat. Ráda poradím s užíváním. Na trhu v ČR není k dostání.

Složení:
Mikonazol, Ethanol 96%, Glycerol, Bramborový škrob, Polysorbat 20, Sacharin, Voda čištěná

DŮLEŽITÉ
Nabízím službu zakoupení gelu v německé lékárně. Tím je garantované, že gel je správně skladovan, nepouzivany dodán v originálním balení včetně pribaloveho letaku.
Aktualizovaný před 2 dny
90 zobrazení od 15. srp 2018
445 Kč
Oznámení od prodejce: sleva 20% při nákupu 5 a více ks
florencie2    Meziboří (region Most)
Milé maminky, děkuji , že jste zavítaly na můj bazárek. Všechny věci jsou k prodeji, neměním . Prodávám věci po svých dětech synovi a dceři, poté po sobě nebo rodinných příslušnících. Většina věcí je v top stavu, pokud jsou nějaké vady, jsou vždy vyfoceny, nebo na ně upozorňuji v popisu zboží. Vždy zasílám zboží po připsání částky na účet, na dobírku nezasílám. Po připsání částky na účet Vás budu informovat, že jsem balíček odeslala, popř na vyžádání zašlu i číslo zásilky.
V případě zakoupení většího množství SLEVA

2ks - 5%
3-4ks - 10%
5 a více ks - 15%

Osobní předání: Meziboří, Litvínov, Teplice
Přeji příjemné nakupování a krásný den

Lucka
Zobraz celé podmínky
Infectossoor mundgel 40g,
Infectossoor mundgel 40g,