Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Kalhoty, džíny, tepláky
Nové zboží

Moderní pánské džíny

Krásné moderní džíny z Primarku, vel.34/34, jen vyzkoušené, ale už odtrhnuté cedulky, PC 14 eur, manžel chce klasické džíny z pevnějšího materiálu, proto posíláme dál.
Aktualizovaný před 3 hodinami
86 zobrazení od 1. dub 2018
250 Kč
sarkoc    Týniště nad Orlicí (reg. Rychnov nad Kněžnou)
Vítám Vás na mém bazárku!

Prodávám věci po své holčičce a pár kousků po sobě a nedávno jsem si založila bazárek s oblečením z Anglie a Německa. Nejde ale o žádné věci z lisovaných balíků - vybírám krásné nové kousky z outletů nebo nejvyšší bazárkovou jakkost. Každý kousek překontrolovávám, takže případné vady objevím, pravdivě popíšu a cenu vždy přizpůsobím. Tyto věci z dovozu prodávám na IČO, při osobním přijetí peněz přes EET!
Některé věci nabízím zdarma ("daruji")...platí, že maximálně jedna věc zdarma k jednomu placenému nákupu.

Zasílám nejčastěji doporučeně (cca 57 Kč), možno se dohodnout i na dobírce nebo obyčejném psaní (27 Kč, lze v případě menších balíčků, max jedno tričko, body, legínky apod). Větší balíky dle tarifů ČP. Po dohodě možno osobní převzetí v HK a blízkém okolí (Třebechovice p. O., Týniště n. O., Všestary), popřípadě v Praze (tam však jezdím max. 2x do měsíce).

V případě zájmu pošlu odkaz na můj bazárek, kde najdete všechny věci skladem, nový vklad dávám nejprve tam a často tam probíhají zajímavé akce ;)

Vzhledem k novému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) vás jen chci ujistit, že Vaše adresy nepoužívám k žádnému jinému účelu než tomu, abych Vám mohla zaslat Vámi zakoupené zboží. Neuschovávám je tedy a ani nešířím.

Šárka
Zobraz celé podmínky
Moderní pánské džíny, 34
Moderní pánské džíny, 34