Ulož - uložené 2×

Tepláky

Tepláky nesou běžné známky nošení a praní. Černé mají vzadu na nohavici malou dírku a zelené tepláky mají malou d. v předu na nohavici (viz. detail foto). Jinak jsou oboje tepláky v pořádku. Cena uvedená za oboje tepláky.
Aktualizovaný před 6 dny
25 zobrazení od 21. led 2022
80 Kč
aknelkamullerka    Týnec nad Sázavou (region Benešov)
Milé maminky, budoucí maminky, tetičky nebo možná i babičky,
děkujeme že nahlížíte do našeho bazárku. Prodáváme věcičky společně se švagrovou po našich dětech. Naší nabídku máme společnou pro lepší a obsáhlejší výběr. Vybírejte a jestli vás něco zajímá, ptejte se.... rády vše zodpovíme. Pokud máte zájem o více kousků, budeme moc rády, pokud nám vše označíte. Není potřeba psát nic dlouhého, stačí třeba Vaše křestní jméno nebo přezdívka. Po zakoupení očekáváme platbu co možná nejdříve, ale záleží na dohodě..... není problém si něco rezervovat. Na dobírku nezasíláme. U větších cennějších věcí je možný osobní odběr buď v místě našeho bydliště.
Věci prodáváme i na jiném serveru, snažíme se vše hned aktualizovat, ale někdy se může stát, že vás někdo předběhne na jiném bazárku.....tím vás prosíme o trpělivost.
Poštovné účtujeme dle tarifů ČP, balné neúčtujeme. Balíčky se snažíme odesílat co nejdříve po připsáni platby. Rozdíly na poštovném do 10 Kč nevracíme ani nepožadujeme doplacení, ne vždy se člověk trefí do úsudku poštovných úřednic:-(
Budeme rády za Vaše hodnocení. Děkujeme a přejeme hezký den Lenka a Martina
Zobraz celé podmínky
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122
Tepláky, h&m,122