Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Knihy, hudba a film pro dospělé > Knihy pro dospělé
Použité zboží

Kniha o matce a dítěti

Prodám výbornou knihu pokrývající život dítěte od narození po nástup do školy. Plná užitečných rad včetně léčby nejčastějších nemocí a úrazů. Vydavatelství Grada. Je to česká publikace vycházející z českého prostředí. Rodiče se dozví nejnovější informace o:
těhotenství, porodu a šestinedělí, zdravé výživě matky a dítěte, kojení, růstu, vývoji a péči o dítě, první pomoci, nemocech a očkování.
Rok vydání 2005. Je to výuková pomůcka pro studenty středních a vyšších zdravotnických škol. Ve výborném stavu, jako nová. Cena 75 Kč + poštovné. Krabice č. 8.
Aktualizovaný před 1 týdnem
60 zobrazení od 28. únor 2018
75 Kč
Oznámení od prodejce: Pokud si něco vyberete ode mně a něco od kacuda (https://www.modrykonik.cz/market/seller/kacuda/), tak můžete, pošlem
evapelclova    Šumperk
Ahoj. Vítám Vás milé maminky, tetičky, babičky ve svém internetovém bazárku. Prodávám věci po své holčičce a naší rodině, co již pro nás není potřebné, budu ráda, když někomu jinému poslouží a udělá radost. Pokud zboží má nějakou vadu, tak to píši a cenu tomu přizpůsobím, pokud snad něco přehlédnu, nezlobte se na mě. Zasílám zboží doporučeně po připsání částky na můj účet. Na zboží je uvedena cena za dané zboží + poštovné k tomu a to se odvíjí od váhy balíčku. Poštovné účtuji podle tarifu české pošty. V případě, že by vás zajímaly míry daného zboží a nebo jakýkoliv dotaz k danému zboží nebo jste chtěli další fotečky zboží, napište a já Vám, co nejdříve odepíši na Váš dotaz a co nejdříve zašlu dané fotečky. Zboží je z nekuřáckého prostředí, vždy posílám vyprané a v co nejzazším termínu. A kdyby někdo měl zájem i o jiné věcičky, tak se sestrou máme společný bazárek na facebooku "bazárek u Kačudy a Evíka", budeme rády, když se do něj také podívate, tam je mnohem více věciček :-D. Pokud máte prosím Vás zájem a rozmyslíte si to, prosím napište mi zprávu, trhat hlavu nikomu nebudu, jen abych měla informaci, že to mohu nabízet dál. Děkuji za Váš případný zájem.
Zobraz celé podmínky
Kniha o matce a dítěti,
Kniha o matce a dítěti,