Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Knihy, hudba a film pro dospělé > Knihy pro dospělé
Použité zboží

Těhotenství a péče o dítě

Prodám knihu Těhotenství a péče o dítě, jedná se o ilustrovaný průvodce, nakladatelství Svojtka. Ilustrovaný průvodce
Alison Mackonochie
* Vaše těhotenství týden po týdnu
* Výživa, cvičení a příprava na porod
* Optimální průběh porodu
* Krmení a péče o dítě
* První rok dítěte měsíc po měsíci
* Jak učit dítě prostřednictvím hry
vydal: Svojtka, stran: 256,
vazba: vázaná,
ISBN 978-80-7237-049-8

256 stran, pevná vazba, Vaše těhotenství týden po týdnu, Výživa, cvičení a příprava na porod, Optimální průběh porodu, Krmení a péče o dítě, První rok dítěte měsíc po měsíci, Jak učit dítě prostřednictvím hry.Kniha je používaná, ale nezničená, ani nijak jinak poškozená, stále dobře poslouží.

PC byla: 399,- Kč s DPH, nyní za 89,-kč.
Aktualizovaný před 12 hodinami
2 zobrazení od 26. led 2020
89 Kč
jajamarkova    Brno-Bohunice
Milé, maminky, omlouvám se, ale již chodím na plný úvazek do práce, proto budu vaše dotazy a komunikaci moci vyřizovat až večer, prosím tedy o trpělivost… Děkuji moc za pochopení!

Dobrý den, vítám vás na svém bazárku a děkuji za váš čas, který věnujete jeho procházení. Prodávám zde oblečení většinou po svých 2 dětech - holčičce a chlapečkovi. Některé věci jsou úplně nové, ještě originálně zabalené s visačkou (nestihli jsme unosit, nebo na ně zapomněli. Jiné jsou nošené, ale pouze vždy 1 dítětem a jelikož oblečků máme opravdu spoustu, tak po většinu na nich nošení není příliš znát. Vše co prodávám je bez vad - fleků a dírek. Jelikož oblečků je opravdu velké množství a z časových důvodů se 2 dětmi a plným pracovním úvazkem nestíhám vše fotit a vkládat, proto pokud vás zaujme jakýkoli vklad a budete váhat skrz poštovné placené za odeslání 1 věci, tak mě neváhejte kontaktovat a já vám ráda pošlu ještě další fotky oblečení a věciček přímo v uvedené velikosti, která je pro vás aktuální a potřebná. U oblečků neuvádím míry, ale pouze velikost, která je uvedená na cedulce, proto pokud vás budou zajímat míry, napište a já vám vše ráda na požádání přeměřím, případně zašlu další podrobnější fotky do soukromé zprávy emailem…

Další věcičky na prodej, které nejsou inzerované naleznete ve fotkách v albu rajče. Pokud by vás odsud něco zaujalo, ráda vám pošlu bližší informace ohledně přesné velikosti, stavu a ceny:
https://jamborovaj.rajce.idnes.cz/

Umožňuji jak osobní odběr zboží přímo v Brně nebo po domluvě na Vysočině- po trase Luka nad Jihlavou-Jihlava-Třešť-Telč-Mrákotín-Studená či po trase Brno-Třebíč-Telč-Mrákotín… Případně Vám zašlu zboží, poštou nebo přes zásilkovnu, po obdržení požadované částky na účet. Poštovné účtuji dle tarifu české pošty, tak aby to pro vás - kupující maminky vyšlo co nejlevněji.

Nebojte se v případě zájmu psát a ptát se, vše je o vzájemné domluvě :-)
Přeji Vám příjemné nakupování :-)
Zobraz celé podmínky
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,
Těhotenství a péče o dítě,