Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Knihy, hudba a film pro dospělé > Knihy pro dospělé
Použité zboží

Kniha

Čyří knihy, formát cca A5, měkká vazba, První díl trochu vyšisovaná obálka. Uvnitř vše v pořádku, bez kazu - trochu retro vydání, rok 2000.
Cena za vše. Více viz podmínky k prodeji.
Aktualizovaný před 2 týdny
11 zobrazení od 12. říj 2019
40 Kč
Oznámení od prodejce: V současné době šíření pandemie je možnost osobního předání bezkontaktně nebo zaslat přes českou poštu. Hodně zdraví.
masty    Měřín (region Žďár nad Sázavou)
Milé maminky a všichni ostatní :-)

nabízím věci, které už doma nevyužijeme. Proto pokud Vás něco zaujme, budu ráda :-) stav věcí se snažím pravdivě popsat.

Za závaznou objednávku nepovažuji pouhý dotaz na zboží, ale jasné gesto, že zboží kupujete. Některé věci inzeruji i jinde, přednost má první zákazník v pořadí.

Pokud se na zboží zeptáte nebo chcete něco koupit, prosím o pochopení toho, že Vám nemusím odpovědět hned. Nemám chytrý telefon a nejsem pořád na internetu. Snažím se najít si večer chvíli a podívat se na mail. Pokud se spolu na něčem domluvíme, hlídám si to a jsem na internetu více.

Bydlíme v nekuřáckém prostředí, bez domácích mazlíčků, věci mám uskladněné v suchu ve skříni nebo krabicích.

OSOBNÍ ODBĚR: Můžeme se domluvit na osobním odběru zboží na trase Velké Meziříčí - Jihlava. Na této trase mohu zdarma věci dle domluvy dovézt (k prodeji, vyzkoušení i nahlédnutí). Bydlíme u sjezdu D1, 134 km - Měřín - zde osobní odběr prakticky kdykoliv. Za osobní odběr jsem ráda, navíc věci i uvidíte.

DORUČENÍ ČESKOU POŠTOU: K ceně je připočítáváno poštovné dle tarifu ČP.
Pokud lze vložit do obálky (max.rozměr 50x35x5cm) lze poslat jako doporučené psaní za 55.-
Pro představu uvádím cenu poštovného: velikost podle nejdelší strany balíku:
Doporučený balíček (váha do 2kg, pojištěno 880.-) vel S (do 35cm ) 99.- /vel. M (do 50cm) 119.- / vel. L (do 100cm) 169.-
Balík na poštu (váha do 15kg, pojistka do 50000.-) vel. S (do 35cm) 109.- /vel. M (do 50cm) 139.- / vel. L (do 100cm) 189.- / vel. XL (do 240cm) 339.-
Balík do ruky (váha do 15kg, pojistka do 50000.-) vel. S (do 35cm) 129.- /vel. M (do 50cm) 159.- / vel. L (do 100cm) 209.- / vel. XL (do 240cm) 359.-

Pokud se Vám zdá, že by cena poštovného mohla být nižší, jsem o chotná v případě zájmu na Vaši žádost dojít na poštu předem a zjistit přesnou cenu poštovného za věci, které jste si vybrali, až poté byste realizovali platbu přes účet.

V případě koupě více věcí, je poštovné jedno.

Balíček posílám obratem po připsání částky na účet. Po odeslání pošlu číslo baličku, abyste věděli, kdy dorazí. Pokud sdělíte tel. kontakt, přijde Vám i sms o doručování.

Upřednostňuji platbu předem na účet, pokud s nedomluvíme jinak. Při osobním odběru samozřejmě platite při převzetí.

Pokud Vám pošta dodá zásilku poškozenou, ihned toto u u pošty reklamujte. Někdy se stane, že částku netrefím, nedoplatek nebo přeplatek nekontroluji a zpětně ani neřeším. Budu se snažit rychle naplnit inzeráty, aby bylo z čeho vybírat a slučovat poštovné. Posílám doporučeně, aby bylo možné zásilku dohledat - mám s tím špatné zkušenosti. Po odeslání pošlu číslo balíčku, abyste mohli kontrolovat doručení na Vaši adresu.

Pokud máte dotazy, tak se nebojte zeptat. O ceně nerada smlouvám, snažím se, aby věci nebyly předražené. Jednou za čas dám něco do slevy.

Vždy se snažím každému dle svých možností každému odpovědět, prosím o tolik slušnosti alespoň sdělit, že od nákupu odstupujete nebo již zájem nemáte, pokud si nákup rozmyslíte před zaplacením. Množí se mi tu "zájemci" kterým pošlu info s platbou a již se nedočkám ani peněz ani jakékoliv odpovědi. Proto prosím alespoň o slušnou odpověď. Děkuji. Marie
Zobraz celé podmínky
Kniha,
Kniha,
Kniha,