Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Knihy, hudba a film pro dospělé > Knihy pro dospělé
Použité zboží

Nejšťastnější miminko v okolí

Prodám knihu Nejšťastnější miminko v okolí, kde je návod na zavinování miminek. PC knihy byla 250,-Kč, nyní prodám za uvedenou cenu.
Aktualizovaný před 3 dny
28 zobrazení od 15. bře 2019
150 Kč100 Kč
Pošli zprávu prodejcinebo zavolej na +420604866391
myjinka    Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Dobrý den, milý rodičové,

v mém bazárku najdete věci po naší dceři, které už nepotřebuje nebo neunosí. Dávám sem jen to, co bych sama koupila, kdybych to potřebovala. Jestliže je věc nenošená, nová, uvádím tuto informaci a také cena tomu odpovídá. Jsou to většinou věci, co jí z jakéhokoliv důvodu nepadly nebo je nestihla unosit. Ostaní věci jsou nošené. Stav se snažím vždy dobře popsat a nafotit. Prodávám vždy věci nezničené, které jsou v dobrém stavu, oblečení bez poškození a fleků.

Posílám po připsání peněz na účet, většinou do 2 až 3 dnů. Vždy komunikuji o průběhu obchodu. Posílám potvrzení o připsání peněz na účet. Po odeslání balíku, posíllám fotku podacího lístku nebo sms s podacím číslem, když posílám přes poštu.
Standardně si účtuji100 Kč za balík poštou - jestliže se mi podaří poslat balík levněji, rozdíl (větší než 10 Kč) vracím zpět na účet, ze kterého byla provedena platba. Na dobírku neposílám.
Očekávám také od Vás dobrou komunikaci a nakonec potvrzení převzetí zásilky. Hodnocení obchodu potěší.

Těším se na obchod.

JanaS
Zobraz celé podmínky
Nejšťastnější miminko v okolí,