Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzerát je prošlý.
Inzeráty > Péče o děti > Kojenecké potřeby
Použité zboží

Ohřívačka 3v1

Ohřívačka lahví a dětské stravy 3v1 (kromě ohřívání také udržuje teplotu pokrmu a sterilizuje lahvičky) s příslušenstvím. Podrobné info ve fotkách - vyfotila jsem krabici i návod.
Využívali jsme jen při cestování, velmi se nám osvědčila, ale těch použití nebylo mnoho. Mistička a odšťavňovač nejsou použité vůbec.
Aktualizovaný před 1 měsícem
23 zobrazení od 19. dub 2020
300 Kč
holubinka    Chrudim
Děkuji za zájem o nabízené věcičky. Oblečení je z nekuřácké domácnosti bez mazlíčků. Vše bylo vyprané, ale dlouho skladované věci mohou být zmačkané nebo potřebovat znovu vyprat.
Snažím se vše co nejlépe nafotit a popsat, pokud u něčeho nejsou vypsané rozměry, pak naprosto odpovídají standardní uvedené velikosti.
O cenách prosím nesmlouvejte, v případě zaslání je nutno k ceně přičíst poštovné. Balíčky zasílám doporučeně, ceny jsou dle ceníku České pošty, lze ověřit na stránkách www.ceskaposta.cz/sluzby
Poštovné za balíček se od 1. 3. 2019 neurčuje podle váhy ale podle rozměru krabice.
Ceny dle nového ceníku jsou 99,-/119,-/129,- Kč (podle toho, jak velká krabice bude potřeba).
Pokud se věc dá složit do obálky, aby výška nepřesáhla 5 cm, lze poslat jako doporučený dopis, cena dle váhy 62,- nebo 68,- Kč (nelze pro boty, bundy, svetry apod.)
Na Vaše riziko (bez možnosti reklamace) mohu poslat i obyčejně za 27,- výška obálky však nesmí ani o milimetr přesáhnout 2 cm (zpravidla to tedy lze u jednoho max. dvou kusů nějaké menší slabší věci).
Lze zaslat i přes Zásilkovnu, pokud si vše vyřídíte a pošlete mi kód, se kterým já balík odnesu na podací místo.
Na dobírku nezasílám, platba je možná pouze předem převodem na účet.
Případně je možné zkusit domluvit osobní převzetí a platbu v hotovosti (Chrudim - předání obvykle probíhá někde poblíž lékárny Prima, kde se dá zaparkovat).
Hezký den:-)
Zobraz celé podmínky
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,
Ohřívačka 3v1,