Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nový gel proti celulitidě Eveline

Novy, nepouzity gel proti celulitide s chladivym efektem. Mam pripravku vic a nestihnu vyuzit, ale celkove ma tato znacka celkem dobre hodnoceni, co se tyce efektu.
Aktualizovaný před 3 dny
28 zobrazení od 11. črc 2019
60 Kč40 Kč
lizbett    Praha 9
Dobrý den, děkuji, že jste zabrouzdali na můj bazar.

Zatím zde prodávám pouze věci po sobě, jelikož dcerku máme ještě malou a v širší rodině užije oblečky nejen ona, ale i další následovníci :-)

Všechny věci jsou nošené a prané, ale myslím, že v celkem zachovalém stavu, ale nové oblečení to prostě není, s tím je nutno počítat. Snažím se vždy uvést jejich velikost a stav konkrétně, ale zároveň, prosím, nemám kapacitu na přeměřování atd. Přizpůsobuji tomu i výši ceny. Všechno oblečení je vyprané, ale nežehlila jsem, stejně by se při přepravě zmačkalo.

Ceny jsou bez poštovného, na něm se budeme domlouvat vždy individuálně, podle velikosti balíčku, ráda využívám spíše Zásilkovnu než ČP, ale je to o domluvě. Po domluvě je možný i osobní odběr ideálně u nás v Čakovicích nebo když to situace dovolí, můžeme se zkusit domluvit na jiném místě v Praze. Popřípadě se cca jednou za tři týdny objevuji také v Chrudimi.

Tak třeba se Vám něco zalíbí :-)
Zobraz celé podmínky
Nový gel proti celulitidě eveline,