Huňatá mikina / chlupatka

Hezká světle šedá mikina s černým kožíškem. Vel. na cedulce 122-128, což neodpovídá číslování tady na Vinted (není na 8 let, vyřazujeme v necelých sedmi). Délka 44 cm, rukáv od švu 42 cm.
Super stav, ale na kožíšku trochu nachytané nitky, upozorňuji spíš pro pořádek, v tomhle materiálu se to rádo drží. Je to vše ve vnitřku mikiny.
Aktualizovaný před 2 týdny
7 zobrazení od 27. led 2022
60 Kč
Oznámení od prodejce: Min. částka nákupu 40Kč. Pošta zdarma při nákupu nad 400Kč.
sarkar    Třebenice (region Litoměřice)
Nabízím oblečení po dceři a synovi, i malinké velikosti. Většina z věcí je bez flíčků, jen občas u větších velikostí se mi podařilo něco zaprat, ale to vždy uvádím a odráží se to i na ceně.
Poštovné dle tarifů ČP, doporučený dopis 50Kč, cenný balík 70Kč, balík do ruky/na poštu 105Kč. Osobní odběr je možný v Litoměřicích nebo Lovosicích, případně v Praze (ale nic neslibuji, záleží na mém programu). Č. účtu 3056274063/0800 .
V případě, že pospícháte s odesláním balíčku, nastavte si při zadávání platby v internetovém bankovnictví u položky "Odeslat potvrzení/notifikovat na email" email: sarka_neumanova@atlas.cz a balíček odešlu hned jak Vám platba odejde z účtu.

V každém případě však prosím napište, až zadáte platbu, protože některé dny sama od sebe email nebo banku nekontroluji, pouze, když něco čekám!

Při odběru většího množství věcí dám ráda slevu (většinou na poštovném), při nákupu nad 350Kč je poštovné úplně zdarma.
Zobraz celé podmínky
Huňatá mikina / chlupatka, pepperts,122