Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Oblečení na sport, dresy
Nové zboží

Zeštíhlující hubnoucí legíny černé

PC 499 Kč. Nepoužité - 100% Stav! Legíny, se kterými je hubnutí až 4x rychlejší. Propoťte se k nejlepší postavě, jakou jste kdy měli! Tkanina Neotex je měkká a lehká, takže ji můžete nosit jako svrchní vrstvu nebo pod oblečení, kde nebude vůbec poznat. Pokud chcete zhubnout, aniž byste se museli věnovat intenzivnímu cvičení, máme pro vás snadnější řešení! A jestli jste zapálená sportovkyně s náročným cvičebním programem, pak vám legíny výrazně usnadní práci! Tento nový objev vám umožní: zhubnout, získat štíhlejší pas, bříško a stehna, maximálně využít výhod cvičení, zvýšit teplotu tělesného jádra, zlepšit celkový pocit pohody. Rozměry: Pas 62 až 89 cm / boky 86 až 102 cm. Značka: Hot Shapers. Pošta: Viz. podmínky prodeje..
Aktualizovaný před 4 dny
70 zobrazení od 28. únor 2018
399 Kč
filousek    Ústí nad labem
Dobrý den :-) , jen pár informací pro Vás...
Ke každé objednávce malý dáreček :-) ...
Při objednání tří a více nabídek najednou - Sleva 10%, malý dáreček a jedno poštovné dle velikosti a celkové váhy balíčku...
Zboží, které je možno zabalit do obálky s max. výškou 2 cm, mohu na Vaši žádost a zodpovědnost zaslat obyčejně za levnější poštovné 30 Kč..
Na dobírku a do zahraničí nezasílám!
Veškeré oblečení je vyprané ( mimo nepoužitého-nenošeného) a čisté.
Popisem se snažím co nejvíce přiblížit pravé podobě..
Pro zvýšení mých šancí na prodej, inzeruji jako mnohé z nás i na jiných stránkách za stejné ceny, proto se předem omlouvám, jestli nestihnu vymazat inzerát včas..
Poštovné:
Balíček do výšky 5 cm dle váhy - od 55 Kč..
Balíček výšky nad 5 cm dle rozměru a váhy - od 99 Kč..
Všem budoucím zákazníkům moc děkuji !
Zobraz celé podmínky
Zeštíhlující hubnoucí legíny černé, m
Zeštíhlující hubnoucí legíny černé, m
Zeštíhlující hubnoucí legíny černé, m