Použité zboží
Ulož - uložené 3×

Balerínky vel.30

Balerínky Cupcake vel.30 kupované 4.8.2021 na svatbu, nošené max 5 hodin.V zachovalém stavu pouze drobné okopnutí na špičkách viz.foto. Poštovné 99,- Inzeruji i jinde.
Aktualizovaný před 2 dny
18 zobrazení od 17. led 2022
150 Kč
vidmar83    Větřní (region Český Krumlov)
Milé maminky, vítám Vás ve svém bazárku.

Věci, které zde prodávám,jsou po mé dcerce, jsou použité, takže opotřebené (některé jako nové - nebo nové a vyprané třeba jen jednou, některé jsou více používané se žmolečky). Snažím se věcičky vždy co nejlépe nafotit napsat skutečný stav věcí. Věci jsou vyprané a z nekuřáckého prostředí.Na požádání oblečení přeměřím, či pošlu více info. Záměrně přidávám hodně fotek ve velkém rozlišení, aby bylo možné oblečení dobře prohlédnout. Inzeruji i jinde.
Balíčky posílám doporučeně dle tarifu České pošty, zasílám pouze přes Českou poštu,kterou mám v místě.Pokud je rozdíl v konečném poštovném, odesílám zpět na Váš účet.Zboží odesílám do 3 pracovních dnů po obdržení platby na účet(ale snažím se odesílat balíček co nejdříve),o odeslání balíčku informuji a zasílám sledovací číslo pro přehled.U každé věci je uvedené poštovné v případě, že budete mít zájem o více věcí, poštovné se samozřejmě upraví.Dorazí-li balíček k Vám, budu ráda za informaci, že je vše v pořádku. Na dobírku nezasílám!!Oblečení posílám pouze po Čechách, děkuji za pochopení .Jinak lze i osobní předání ve Větřní,Český Krumlov.

Přeji hezký den, Martina
Zobraz celé podmínky
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30
Balerínky vel.30, cupcake,30